Προς το περιεχόμενο

Mac Desktops (our Mac OS X screenshots!)


QSpec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

iMac 27, 2010 στο σπίτι με Avid Media Composer και iMac 27 2013 στο γραφείο με full Adobe Suite, Resolve 10 και Avid.

Αχχχχ, τι υπεροχα μηχανηματα, που ειναι τα λεφτα ομως; Να τα χαιρεσαι και συ, προς τι τα 2 quicktime στο dock? Επισης πιθανολογω πως τις εφαρμογες της Apple(messages, calendar, ibooks, maps, προεπισκοπιση κλπ)  δεν της χρησιμοποιεις τοσο πολυ γιατι δεν τις αφαιρεις απο και να αδειασει λιγο το dock?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχχχχ, τι υπεροχα μηχανηματα, που ειναι τα λεφτα ομως; Να τα χαιρεσαι και συ, προς τι τα 2 quicktime στο dock? Επισης πιθανολογω πως τις εφαρμογες της Apple(messages, calendar, ibooks, maps, προεπισκοπιση κλπ)  δεν της χρησιμοποιεις τοσο πολυ γιατι δεν τις αφαιρεις απο και να αδειασει λιγο το dock?

 

Τα λεφτά υπάρχουν όταν τα μηχανάκια τα "βγάζουν". Αν είναι μόνο για προσωπική χρήση, τα Apple είναι ακριβούτσικα.

 

Όσο για το Dock θα βγάλω το Maps (μετά το τελευταίο update του Google Maps app) και το iBook που έχει ξεμείνει. Τα υπόλοιπα τα χρησιμοποιώ (είμαι σε full Apple Environment) και ειδικά το preview που το θεωρώ ένα απ' τα χρησιμότερα apps του Mac και μερικές φορές το ανοίγω απ' το Dock για να κάνω "paste from clipboard". Εξ άλλου χώρος (εν αντιθέσει με τα λεφτά) υπάρχει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το airmail σε έχει βολέψει;

Τοσο που το mail της apple μου φαινεται αρχαιο! Ειναι απιστευτα βολικο

htcy2g.jpg

 

Ορίστε και το δικό μου :)

Αντε καλοριζικος και εσυ, μετα απο πολυ πολυ γραψιμο στο θεμα σου πηρες iMac τελικα ε! Να το χαρεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε καλοριζικος και εσυ, μετα απο πολυ πολυ γραψιμο στο θεμα σου πηρες iMac τελικα ε! Να το χαρεις

Ε ναι :D Στην τελικη φιλε μου δεν ειναι και τοσοοοοο δυσκολο οσο νομιζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοσο που το mail της apple μου φαινεται αρχαιο! Ειναι απιστευτα βολικο

Αντε καλοριζικος και εσυ, μετα απο πολυ πολυ γραψιμο στο θεμα σου πηρες iMac τελικα ε! Να το χαρεις

Έχει το Airmail να φτιάξεις rule folders?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

καλησπέρα!
μια λίγο παλιότερη [mac mini late 12']

 

νομίζω ειμαι τελείως άσχετος....πώς ανεβάζουμε εικόνα??  :P

και φαντάσου το έκανα ολο χαρά! χαχαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...