Προς το περιεχόμενο

Πληροφορίες για hp dv6541ev ή dv9542


olymp100

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σε όλους!

Μπορει κάποιος να βοηθήσει με πληροφορίες για τα δύο αυτά noteboοk;

Ειμαι αναμεσα στα δυο και εχω κολλησει.

Αν καποιος πηρε προσφατα θελω πληροφορίες για την διάρκεια ζωής της μπαταρίας τους. Αν δεν εχει μεγάλη διαφορά σκέφτομαι να πάρω το 17" γιατί έχει καλύτερη κάρτα γραφικών και με βολεύει το num pad.

Από την άλλη αν δεν αντέχει χωρίς τροφοδοσία για κανα δυο ώρες θα προτιμήσω το 15.4" .

Εσεις τι λέτε;

Κάθε συμβουλή και γνώμη πάνω στο θέμα είναι ευπρόσδεκτη.

Ευχαριστώ προκαταβολικά!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Κατοχοσ 6541 . Εχω αναφερει και σε αλλα ποστ πληροφοριες. Για την μπαταρια δεν θα ελεγα οτι διαρκει πολυ. Περιπου μια ωρα χωρις μαλιστα τρελη χρηση. Δεν ξερω αν εχω κανει και εγω κανενα λαθος κατα την διαρκεια της φορτισης της αλλα η διαρκεια της ειναι απογοητευτικοτατη. Κατα τα αλλα ομως το πι σι ειναι σουπερ με μονο μειονεκτημα κατα την αποψη μου την οθονη που θα την περιμενα καλύτερη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης κατοχος 6541 φρεσκος 2 μερες το εχω, μεχρι στιγμης πολυ ικανοποιημενος αλλα η μπαταρια που την δοκιμαζω τωρα ειναι δυο ωρες και εικοσι λεπτα και υπολογιζω αλλη μια. Μαλλον φιλε μου την πρωτη φορα που την γεμιζεις την μπαταρια πρεπει να την αφησεις να γεμιζει 12 ωρες, μηπως φταιει αυτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sοβαρα? Βλακεια εκανα!!!! 2 ωρες την αφησα μονο γιατι ετσι μου ειπαν πολλοι!!!! Λες να την αφησω να ξεφορτισει και να την βαλω για ενα 12ωρο να ισιωσει? Παντως δεν κραταει καθολου!!!! Οταν λες 2 ωρες με χρηση κανονικη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σερφαρισμα στο ιντερνετ, χαλαρη χρηση, τωρα παρε τηλ. και ρωτα το μαγαζι που το αγορασες μηπως την ξεφορτισεις και ερθει στα ισια της, εμενα μου το ειπαν στο multirama.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω εξωτερικο εβαλα αλλα το mouse pad ψλιψκαρει σε ασχετες φασεις

Μηπως εχεις ψαξει τι ΤV-tuner να του βαλουμε που να ειναι συμβατο με βιστα? Κανενα προβλημα εσυ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

990 eshop τον πηρα εγω αλλα το πι-σι τα σπαει τωρα σκεψου η μπαταρια κματεβηκε 56% !!!! Και ρωτησα και πολλους και σχετικους με το αθλημα αλλα κανεις δεν μου ειπε για δωσεκα ωρες. Θα το αφησω να ξεφορτισει και μετα θα τον αφησω 12 ωρες να δω τι θα κανει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης και οποιο προβλημα παρουσιαστε ρωταμε ο ενας τον αλλο αν και για 10 μερς επειδη μετακομιζω δεν βλέπω να εχω δικτυο αλλα θα βρεθει η ακρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...