Προς το περιεχόμενο

Color problem


rallistas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια εχω ενα μικρο προβλημα που μου εχει σπασει τα νευρα.Στις συντομευσεις εχει ενα χρωμα και οταν βαλω ενα wallpaper μου το χαλαει και βαζει χρωμα.Μπορω να αλλαξω χρωμα και να μην φαινεται τπτ σε μαυρο φοντο αλλα δεν θελω να φαινεται τπτ σε οποιοδηποτε χρωμα wallpaper.Μπορει καποιος να με βοηθησει ετσι ωστε να βγαλω τα χρωματα?Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Της γραμματοσειράς λες; Ιδιότητες --> Επιφάνεια Εργασίας για XP και για Vista δεν υπάρχει συγκεκριμένη λειτουργία, καθώς οι γραμματοσειρές έχουν πλέον Glow.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν καταλαβα καλα τι εννοεις, πας στις ιδιοτητες του My computer, μετα στο advanced μετα στο performance και τικαρεις το use drop shadows for icon labels on desktop, κατι τετοιο τεσπα αν θυμαμαι καλα ειναι προς το τελος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ειναι αυτο που νομιζω τοτε θα επρεπε να φτιαξει με αυτο που σου πα, δε μου ερχεται κατι αλλο τωρα στο μυαλο, παρα μονο οτι εχεις κολλησει κατι (τρομολαγνος) ελπιζω να μην συμβαινει κατι τετοιο, το χε παθει και ενας φιλος μου αυτο, μηπως ειχες βαλει κανενα προγραμματακι που πειραζες το desktop και την εμφανιση των xp γενικοτερα?

 

Εννοεις τα γραμματα στις συντομευσεις ναμην ειναι σε μονιμο πλαισιο με χρωμα ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι.Θελω να βγαλω αυτο πλαισιακι.Πως Γινεται?Και δεν εχω κανενα προγραμμα που να αλλαζει κατι τετοιο.Μαλλον κατα λαθος αλλαξα κατι και εγινε αυτο.Αλλα δεν θυμαμαι.Ειναι ετσι εδω και ενα μηνα νομιζω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο που σου πα θα πρεπε να το φτιαξει τοτε, κανε κανενα restart κανε ξανα οτι ειπα, στην αναγκη πατα το κουμπι πανω που λεει για best appearance, που τα τικαρει ολα νομιζω, ελπιζω να λυθει το προβλημα σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...