Προς το περιεχόμενο

χανονται ολα τα .exe αρχεια..


wembo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εφαγα πακετο!!απο εχθες οταν εγκαθιστω καποια εφαρμογη δεν μπορω να την τρεξω γιατι καπως χανονται τα .exe αρχεια... συν ολ'αθτα μου πεταξε και το antivirus και δεν με αφηνει να το ξαναβαλω αλλα ουτε και να το βγαλω απο την προσθαφαιρεση προγραμματων... το γλιτωνω το format η την πατησα????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έλυσα το πρόβλημα,λοιπόν πιάσαμε το Win32/Tenga.gen και έχει χωθεί μέσα σε όλα τα .exe με το NOD32 το οποίο είναι και free μπορείς να καθαρίσεις όλα σου τα αρχεία και να αφαιρέσεις τα σκουλίκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ δεν έχω κανένα γιατί απλά δεν το χρειάζομαι.

 

ισως αν ειχες εστω και ενα ελαφρυ antivirus να μην εμπαινες στην ολη διαδικασια!

ps το nod32 δεν ειναι free παρα μονο το 30day free trial

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισως αν ειχες εστω και ενα ελαφρυ antivirus να μην εμπαινες στην ολη διαδικασια!

ps το nod32 δεν ειναι free παρα μονο το 30day free trial

 

Αφού σου λέω δεν το χρειάζομαι,το αδερφάκι μου έμαθε το limewire και έκανε την ζημιά.Ευτυχώς δεν θα ξαναγγίξει το pc μου.

To NOD32 είναι shareware,αλλά αν περάσουν οι 30 ημέρες και το κάνεις απεγκατάσταση και το ξαναεγκαταστήσεις σου δίνει άλλες 30 ημέρες :P

άρα είναι free!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού σου λέω δεν το χρειάζομαι,το αδερφάκι μου έμαθε το limewire και έκανε την ζημιά.Ευτυχώς δεν θα ξαναγγίξει το pc μου.

 

offtopic/ ελπιζω να ζει το αδερφακι σου...:twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To NOD32 είναι shareware,αλλά αν περάσουν οι 30 ημέρες και το κάνεις απεγκατάσταση και το ξαναεγκαταστήσεις σου δίνει άλλες 30 ημέρες :P

άρα είναι free!!

To έχεις δοκιμάσει και πιάνει;;; Γιατί σε μένα δεν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...