Προς το περιεχόμενο

Ιδιαιτερο δωρο σε κοπελα


stelios2809

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλισπερα σε λιγες μερες εχει γιορτη μια φιλη μου.

για την ακριβεια πρωην με την οποια προσπαθω σιγα σιγα να επανασυνδεθω.

θα θελα ιδεες για καποιο πρωτοτυπο δωρο.

τα χρηματα ερχονται σε δευτερη μοιρα,αν και προτιμω να ειμαι σε λογικα ποσα.

ειναι 21 στα 22. γενικα της εχω κανει διαφορα δωρα σε γιορτες και μη, χωρις να υπερβαλλω.

οποιος εχει ιδεα για κατι ξεχωριστο ας πει

σκεφτομαι να της κανω δωρο ενα μικρο ενυδρειακι με 2 ψαρακια μεσα.(εχω και εγω ενυδρειο πολλα χρονια.. και οσο ημασταν μαζι της αρεσε ιδιαιτερα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Γι'αυτο εισαι πρωην. Γιατι ρωτας ασχετους να σου πουν τι δωρο να κανεις σε μια κοπελα με την οποια συνδεθηκατε με ιδιαιτερους δεσμους.

Και το ακομη τραγελαφικοτερο, το να ελπιζεις το ιδιαιτερο δωρο που θα προτεινουν ασχετοι να κανει τη διαφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα θελεις να της κανεις δωρο για την γιορτή της σαν φιλη ή για να την δελεάσεις με σκοπο να τα ξαναφτιάξτε

αν ειναι το δευτερο αν η κοπελα ειναι σωστη δεν θα πρεπει να δεχεται δωρα απο εσενα πλεον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορούμε εύκολα να σου πούμε τι δώρο να κάνεις.Πρέπει να ξέρεις καλά το άτομο και αυτά που του αρέσουν, γιατί αλλιώς δεν θα είναι ένα δώρο που θα της ταιράζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λουλουδια και το παχυ εκκαθαριστικο της εφοριας.Ολες πεφτουν.Ειναι ευαίσθητες στο χρημα.Μην μασας.Αν δεν τσιμπησει με δυο σφαλιαρες θα ειναι ικανοποιημενη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λουλουδια και το παχυ εκκαθαριστικο της εφοριας.Ολες πεφτουν.Ειναι ευαίσθητες στο χρημα.Μην μασας.Αν δεν τσιμπησει με δυο σφαλιαρες θα ειναι ικανοποιημενη.

 

σωστος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγαινε καλυτερα με καμια κοπελα που μοιαζει με αυτη στη διαφιμισει της zero με το ελικοπτερο στο supermarket και μετα φτιαξτα με τη κολλητη της. Αν παλι δεν εχεις μια τετοια απλα φτιαξτα με τη κολλητη της.

Αν δεν μπορεις κανενα απο τα παραπανω τραβα βρες αλλη και μην πας καθολου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν έχεις καμιά τέτοια που περιγράφει ο νταλτον γνώρισε την σε μας και μετά ακολούθησε την τελευταία οδηγία του...και είμαστε όλοι κερδισμένοι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λουλουδια και το παχυ εκκαθαριστικο της εφοριας.Ολες πεφτουν.Ειναι ευαίσθητες στο χρημα.Μην μασας.Αν δεν τσιμπησει με δυο σφαλιαρες θα ειναι ικανοποιημενη.

σωστος....

 

 

 

Λαθος. Γιατι μονο 2? Οι γυναικες ειναι σαν τα lay's. Καμια δε μπορει να φαει μονο μια (ή δυο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά δες πόσο εύκολο είναι να ξεκολλήσεις από μια γυναίκα όταν παίξει κάτι με μία άλλη....Δεν θα μετανιώσεις,εμπειρία θα κερδίσεις...

Πέραν αυτών,αν την θες πίσω μίλα της με ειλικρίνεια και τίποτα άλλο.Μην επανασχοληθείς με το θέμα.Αν σε νοιάζεται πραγματικά θα το κυνηγήσει.

Δεν είναι θεωρία αυτό που σου λέω..

Όπως και να έχει εύχομαι να συμβεί ό,τι καλύτερο και για τους 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γενικά μετανοιωνω που είμαι ακόμα σε αυτο το τρυπακι και δεν εχω ξεκολλησει ακομα. προς το παρον νομιζω πως ειναι πανω απο τις δυναμεις μου. οσο αναφορα το δωρο, σιγουρα δεν 8α μου πει κανεις τι θα της παρω, απλα θα θελα να ακουσω καλες ιδεες. μεχρι τωρα οτι της εχω κανει σε γιορτες κλπ υποτιθεται πως ηταν ξεχωριστο. ισως το ενυδρειο την μπουχτισει και ισως λουλουδια ειναι κατι πιο απλο και ομορφο. τι λετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oκ, σαν γενικη αρχη.

Αναλογισου τα ιδιαιτερα ενδιαφεροντα της και γουστα της.

Μεσα στις κατηγοριες που την αφορουν, θα υπαρχει και κατι ξεχωριστο.

Κατι που να εχει εκφρασει οτι θα ηθελε να εχει.

Μπορει να ειναι κατι σπανιο, κατι που χρειαζεται παραγγελια.

Μπορει να ειναι κατι τοσο απλο οπως τα λουλουδια που αγαπαει.

Μπορει να ειναι κατι προσωπικο, που θα την ικανοποιησει οτι αφιερωσες εσυ τον χρονο σου για να δημιουργησεις.

Θελω τελικως να πω, πως το καλυτερο δωρο, περα απο το οτι αυτος που μας το προσφερει μας σκεφτηκε, ειναι να αναλογιστει τι θα ικανοποιουσε εμας, και οχι τι αρεσει στον χ και στον ψ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε χλαπατσα,

καταλαβαινω τι λες. αυτες τις μερες τραβιεμαι με μια αλλα δεν με τρελαινει. ειλικρινα μπορει να ναι γιατι απλα ειμαι κολλημενος. μπορει αντικειμενικα να ναι πολυ καλυτερη απο την πρωην αλλα γενικα ολη η φαση με ξενερωνει. προσπα8ω να τα σκεφτομαι αλλιως μαλλον και να μην πηγαινω παραπερα. δεν χωρησα επειδη βρηκε καποιος κατι αλλο. ( απ οσο μπορεις να σαι σιγουρος). υποτιθεται πως φτασαμε σε ενα τέλμα.. και χωρισαμε. εχει περασει καιρος, και εγω νοιωθω πολυ εντονα ακομα. πιο πολυ απο πριν. αυτο που 8ελω ειναι πως αν μπορω να εχω την ευκαιρια να την αρπαξω. 8α μου πειτε με δωρα? οχι φυσικα, αφορμη ψαχνω αν και δεν εχω σκοπο να τα παραδωσω ο ιδιος, courrier 8α ειναι η κανενας ανθοπωλης. απλα προσπα8ω για μια καλη ιδεα και οχι κατι να ναι της τελευταιας στιγμης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μια χρονια στο χωριο δουλευα στο βουνο πυρασφαλεια, και ειχα σκαλισει σε μια πετρα ( πολυ παλιο κεραμιδι ) απο την μια το ζωδιο μου και απτην αλλη το δικο της. το εφερα μαζι μου α8ηνα αλλα δεν ξερω που ειναι πια. καλο δεν 8α ηταν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...