Προς το περιεχόμενο

xreoseis kliseon se 2play..


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω την εξης απορια.

 

Η φορθνετ υποστηριζει προωθηση κλησης?

Κι αν ναι, αν προωθησω σε αλλη σταθερη γραμμη τις εισερχομενες μου θα με χρεωνει, η θα τις θεωρει κλησεις προς σταθερο και θα ειναι δωρεαν?

 

Αν ξερει καποιος υπευθυνα, ας μου πει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Εχω την εξης απορια.

 

Η φορθνετ υποστηριζει προωθηση κλησης?

Κι αν ναι, αν προωθησω σε αλλη σταθερη γραμμη τις εισερχομενες μου θα με χρεωνει, η θα τις θεωρει κλησεις προς σταθερο και θα ειναι δωρεαν?

 

Αν ξερει καποιος υπευθυνα, ας μου πει...

 

Εκτροπή Κλήσης

Τι κάνει;

Προωθεί τις κλήσεις σας από το σταθερό σας τηλέφωνο στον αντίστοιχο αριθμό (κινητό ή σταθερό) που έχετε δηλώσει. Έτσι δεν χάνετε τις κλήσεις σας όταν βρίσκεστε εκτός σπιτιού, ή αν είναι κατειλημένη η γραμμή σας. Όταν είναι ενεργοποιημένη η εκτροπή, ο τηλεφωνικός τόνος (dialtone) ακούγεται διαφορετικά, για να υπενθυμίζει ότι είναι ενεργή η εκτροπή.

 

Μπορώ να τη χησιμοποιήσω τώρα;

Ναι! Η συγκεκριμένη λειτουργία σας παρέχεται ΔΩΡΕΑΝ με το Βασικό πακέτο Ψηφιακών Ευκολιών.

apo to:http://www.forthnet.gr/templates/faq.aspx?p=191709

 

ayta apo to site tis forthnet..tora gai xreosi den ksero kati na sou po...omos afoy se pernoun, den perneis esy..giati na xreotheis?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που ξερω με βεβαιοτητα ειναι οτι στο δικτυο του ΟΤΕ, οταν εχεις εκτροπη προς αλλο αριθμο χρεωνεσαι την κληση απο τον αριθμο σου προς τον αλλο αριθμο. Δεν γνωριζω αν αυτο το χρεωνει και η φορθνετ η νοειται ως αστικη κληση.

 

Ευχαριστω πολυ azio!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paparoupas, μπορεί και να σε χρεώνουν, όπως συνέβη σε εμένα με την τριμερή συνομιλία. αν το δοκιμάσεις πάντως ενημέρωσέ μας. κι αν σε χρεώσουν, προχώρα κι εσύ σε καταγγελία, όπως έκανα κι εγώ για να γίνουμε πολλοί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

simera mou steilane tous kodikous gia na vlepo ton logariasmo mou meso internet. Ayto p eida einai oti telika oi kliseis pros to texniko tmima DEN xreonontai sto 2play..opote ok ayto..

 

vlepo omos kati allo parakseno..exo kamia 20aria kliseis pros syntomous kodikous sto 1057 pou den ksero kan ti einai! i xreosi einai 0,0841 ana klisi diarkias merikon deyterolepton panta..to emfanizei k se kanenan allo??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oi kliseis pros to texniko tmima DEN xreonontai sto 2play..opote ok ayto..

Epeidh kai to SoHo, 2Play einai,

einai xrhsimo na ginetai h dieukrinhsh gia tous mh gnwrizontes.

 

Oloi oi SoHadiasmenoi loipon pou pairnoun tel

gia na dior8wsei h forthnet ta la8h kai tis adunamies ths,

xronoxrewnontai KANONIKOTATA*.

 

(*opws me diabebaiwse o tupos pou milhsa shmera... stis 05:30)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Epeidh kai to SoHo, 2Play einai,

einai xrhsimo na ginetai h dieukrinhsh gia tous mh gnwrizontes.

 

Oloi oi SoHadiasmenoi loipon pou pairnoun tel

gia na dior8wsei h forthnet ta la8h kai tis adunamies ths,

xronoxrewnontai KANONIKOTATA*.

 

(*opws me diabebaiwse o tupos pou milhsa shmera... stis 05:30)

 

nai sosto ki ayto...

 

pantos ki emena pou den exo soho otan milisa me forthnet mou eipan oti to 8011009000 xreonetai kanonika kai gia 2play me aperioristes astikes...den kseroun ti tous ginete fainetai..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...