Προς το περιεχόμενο

Σημερα ακουσα κατι τρελο για το oc


Sadman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λοιπον ενας φυλος μου μου ειπε οτι του ειπε ενας ξαδερφος του που ειναι τεχνηκος υπολογιστων.Του ειπε πως οταν κανεις oc σε Intel επεξεργαστες το oc δν γινεται ,δηλαδη λεει πως το oc που κανεις ειναι μονο για να το γραφουν οχι για να ανεβαζει πραγματικα τα Mhz.Επισεις ειπε πως στους μονους επεξεργαστες που το oc δν γραφετε απλα αλλα και ανεβαζει mhz ειναι οι AMD.

Προσπαθησα να του το αποδιξω αλλα δν με ακουγε και μετα μου γενηθηκε η ιδεα μιπως εχει δικιο???

Αληθευουν ολα αυτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω βαρεθει τους φιλους που εχουν φιλο ενα τεχνικο που λεει μονιμα βλακειες. Θα 'θελα να 'ξερα, ο ιδιος ειναι παντα αυτος ο τεχνικος? :razz:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό δεν είναι τίποτα!

Εμένα μου έχει πει ένας γνωστός μου που δουλεύει στον Κόκκαλη στα καρτοτηλέφωνα και ξέρει καλό γκομπιούτερ, οτι η intel έχει σταματήσει να βγάζει επεξεργαστές απο το 1998 και αμα σπάσεις το εξωτερικό περίβλημα ενός pentium, θα βρείς μέσα athlon. Και γι'αυτό τους πουλάνε ακριβά, για να κωλώνεις να τον σπάσεις να δεις αν είναι αλήθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι άλλο θα ακούσουμε!!! :shock: :shock: :shock:

 

Που είναι τεχνικός; Μήπως σε κανένα μαγαζί ή εταιρία που ΔΕΝ έχει υπολογιστές; :lol: :lol: :lol:

 

Πάντως μπορώ να πω ότι με έκανε και γέλασα βραδιάτικα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η intel έχει σταματήσει να βγάζει επεξεργαστές απο το 1998 και αμα σπάσεις το εξωτερικό περίβλημα ενός pentium, θα βρείς μέσα athlon. Και γι'αυτό τους πουλάνε ακριβά

 

popo tora ksefiga telios:shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια δν κανω πλακα.Και εγω απο την ωρα που το ακουσα εχω σκασει....

Και οχι τπτ αλλο οτι αλλο μου εχει πει ητανε σωστο...αλλα αυτο το τελευταιαο....

Τι ακουμε θεε μου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Αυτό δεν είναι τίποτα!

Εμένα μου έχει πει ένας γνωστός μου που δουλεύει στον Κόκκαλη στα καρτοτηλέφωνα και ξέρει καλό γκομπιούτερ, οτι η intel έχει σταματήσει να βγάζει επεξεργαστές απο το 1998 και αμα σπάσεις το εξωτερικό περίβλημα ενός pentium, θα βρείς μέσα athlon. Και γι'αυτό τους πουλάνε ακριβά, για να κωλώνεις να τον σπάσεις να δεις αν είναι αλήθεια.

 

KOΡΥΦΑΙΟ ΕΤΣΙ!

Χαχαχαχααα!

 

Αυτα ειναι!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω ακουσα οτι στα Βριλλησια υπαρχουν τα Βριλ (λετε ο GoergeMan να ειναι Βριλ; :-D)

 

Λοιπον περα απο την πλακα θεωρω οτι τετοια τοπικ ριχνουν το επιπεδο του insomnia

προσωπικα παρακαλω τους υπευθυνους για αυτο τον τομεα (hardware) mods τετοια τοπικ να σβηνωνται εντελως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλά,και τεχνικός και AMD fanboy?

 

Πες μας σε ποιο μαγαζί δουλεύει αυτός ο τεχνιτός για να ξέρω μην πατήσω το πόδι μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...