Προς το περιεχόμενο

Ιδέες για τον σκύλο του απέναντι!


panaathas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια,ο γειτονας μ που βρισκεται στην γωνια του στενου εχει σε μια μαντρα ενα παλιοσκυλο που οποτε περναω(ειδικα εμενα) μ γαβγιζει λες και τ εκοψα κανα ποδι.οι μηνες περνουσαν και οποτε περναγα μ γαβγιζε με φοβερη λυσα!!εντομεταξι εγω,καθε φορα,το ξεχνουσα και οποτε περνουσα με κατα τρομαζε!!!χθες λοιπον αποφασισα να βρω ενα σχεδιο για να παρο εκδικηση(αφτο το εκανα απειδη καπια μερα π ημουν με την κοπελα μ μας κατατρομαξε..)πιγα και του πεταξα 4 panadol στο νερο,τα ηπιε αλλα συνεχισε.

Ο λογος π σας γραφο ειναι για να μ δωσετε μερικες ιδεες στο τι να του κανω...ευχαριστω...(λεω να ξαναπαω αυριο με το αεροβολο 0.7 jouls)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Τα σκυλια που γαυγιζουν δεν γαυγιζουν ζωρις λογο.

Τους λειπει ενα βασικο συστατικο της διατροφης τους.

 

Το συστατικο αυτο ειναι η ΣΤΡΥΧΝΙΝΗ(C21H22N2O2).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω panaatha ότι τον σκύλο του ο απέναντι τον πήρε ακριβώς γι' αυτόν τον λόγο, δηλαδή να γαυγίζει και να εμποδίζει τους παρείσακτους να περνούν από την μάντρα. Βασικά νομίζω ότι επειδή σε τρομάζει και αναζητάς... τρόπο εκδίκησης, ανήκει στην κατηγορία "ψυχολογικά προβλήματα". Και πίστεψέ με, ο σκύλος μια χαρά είναι!

 

Υ.Γ

Το panadol στο νερό ήταν για να μην τον πιάνει πονοκέφαλος από τις μαλακίες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας ζητας να σου πουμε τι να κανεις σε ενα σκυλι που εδω και μηνες γαυγιζει μονο σε σενα και παρ'ολα αυτα εσυ το ξεχνας και σε τρομαζει...

 

1) Μαθε ορθογραφια

2) Πιες εσυ 4 panadol

3) /commit_suicide

4) World a better place....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι θες να κανει ρε μεγαλε το σκυλι να μην γαβγισει. δεν πας καλα. εισαι και βαζελος γαμω το κερατο μου. μηπως θες να το σκοτωσεις κιολας επειδη σε τρομαξε???? αεροβολο λεει....

 

edit : αντε να το συμαζεψω το μηνυμα για να μην μου λετε παλι μετα οτι ειμαι επιθετικος. αν ειναι δυνατον κοιτα κατι ατομα που υπαρχουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχαχαχα! Εσκασα στα γελια!!

 

Παρε μια μπριζολα ζεστή, που να μυριζει ομως, και καντου "ζηλια ζηλια" και φυγε χωρίς να του τη δωσεις!!

 

ειναι αστειο τωρα αυτο? οχι αυτο που εγραψες το αστειο στο θεμα που το βλεπεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι αστειο τωρα αυτο? οχι αυτο που εγραψες το αστειο στο θεμα που το βλεπεις?

 

Ελα μωρε, πλακα κανουμε.. Ενταξει τα panadol ήταν χοντρο, -δε γελασα με αυτο-, γελασα επειδη φανταστηκα πώς ειναι να περπατας αμεριμνος και να σε τρομαζει ξαφνικα ενα γαβγισμα.. :mrgreen: Γιατι μου εχει τυχει πολλες φορες, και αν με εβλεπες πως πεταγομαι, και συ θα γελαγες μαζι μου !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα μωρε, πλακα κανουμε.. Ενταξει τα panadol ήταν χοντρο, -δε γελασα με αυτο-, γελασα επειδη φανταστηκα πώς ειναι να περπατας αμεριμνος και να σε τρομαζει ξαφνικα ενα γαβγισμα.. :mrgreen:

 

ενταξει το οτι σκεφτετε να ξαναπαει με αεροβολο το διαβασες? μεγαλε να σου δωσω εγω μια συμβουλη τι να κανεις στον εαυτο σου οχι στο σκυλο. κοψε το κεφαλι σου πετα το και παρε ενα καινουργιο γιατι αυτο το εχεις καταστρεψει εντελως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει το οτι σκεφτετε να ξαναπαει με αεροβολο το διαβασες?

 

Νομίζω οτι αστειεύεται.. Δεν τον ξερω τον χρηστη βεβαια και απο αλλα μηνυματα, αλλά θελω να πιστευω οτι δε σοβαρολογει για αυτο και το εξελαβα ετσι.. :) Αν και σου γραψα με τί γελασα.. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατ' αρχήν ο τύπος έχει nick panaathas και μένει Πειραιά.

Κατόπιν για να μη γαυγίζει ο σκύλος, πάει και του πετάει παναντόλ λες και ο σκύλος πίνει τσίπουρα και θα του πειράξει το συκώτι.

 

Εντάξει, πείτε μου γτ κάναμε αντίσταση το 41. Όχι πείτε μου τι κερδίσαμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατ' αρχήν ο τύπος έχει nick panaathas και μένει Πειραιά.

Κατόπιν για να μη γαυγίζει ο σκύλος, πάει και του πετάει παναντόλ λες και ο σκύλος πίνει τσίπουρα και θα του πειράξει το συκώτι.

 

Εντάξει, πείτε μου γτ κάναμε αντίσταση το 41. Όχι πείτε μου τι κερδίσαμε.

 

Luci please μπορω να το βαλω sig ετσι οπως ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...