Προς το περιεχόμενο

Συνάντηση insomniacs!


Password

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 111
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
το κουρασαμε το θεμα και λεμε τα ιδια και τα ιδια.αν δεν μπει ταξη απ'τα μεγαλα κεφαλια και κανονες δουλεια δεν γινεται

 

ειμαι πραγματικα περιεργος να μαθω τι εχεις στο μυαλο σου οταν λες κανονες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΩΡΑ,ΜΕΡΟΣ,και κανονες οπως τροπος αναγνωρισης,κλεισιμο μαγαζιου πχ.

 

με λιγα λογια οργανωση

 

Ρε παιδια τι το παιδευτε εχουμε γνωστο στο ψυρη που εχει ανοιχτο μαγαζι με τραπεζια αμα θελετε πειτε μου να το που να μας το κλεισει. Τι τροπο αναγνωρισης γιατι εχουμε ποσταρει φωτο τοτε. παρτε το αποφαση και μετα πειτε μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειλικρινα μετα την επιθεση που βλεπω προς το ατομο μου με επιασε αηδια. αμα θελετε το μαγαζι σας το κλεινω αλλα εγω δεν παταω το ποδι μου γιατι δεν θελω να με δεσουνε και να βαλω τα μεγαλα μεσα για να βγω βγειτε μονοι σας και πειτε τα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι μεσα. εχω μια φοβερη(λεμε τωρα) ιδεα.για να ξερουμε ποιος ειναι ποιος,μπορουμε να εχουμε καρτελακια που γραφουν πανω τα nickames μας.ακομη για να μη μπαινουν ασχετοι με το insomnia καλο θα ειναι να υπαρχει ενα λαπτοπ συνδεδεμενο στο διαδυκτυο.ετσι καποιος θα μπαινει στο μαγαζι μονο εφοσον βαλει σωστα το username και το password!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι να πάρουμε απόφαση..δεν ούτε να είμαστε 5 άτομα αλλά ούτε και 100 για να γεμισουμε μαγαζί..πιστεύω ένα 15άρι με 25 άτομα θα είναι οκ...

βέβαια να πάει καμιά πρόσκληση σε καμιά κοπέλα του forum....:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...