Προς το περιεχόμενο

Firefox unfinished download


Costinio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά κατέβαζα χτες το iso μιας linux distro και το βρηκα σημερα να έχει παγώσει λίγο μετά τα 500 mb. :evil: Μου το έχει κάνει κι άλλες φορές ο Firefox αλλά δεν ξέρω αν φταίει o Firefox ή ο server...

Στο φάκελο που πάνε τα downloads του Firefox υπάρχει ακόμα ένα αρχείο .iso.part που είναι όσο έχει κατέβει μέχρι τώρα.

Γίνεται με κάποιο τρόπο να το χρησιμοποιήσω αυτό και να συνεχίσει να κατεβάζει το iso από εκεί που κόλλησε? :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά κατέβαζα χτες το iso μιας linux distro και το βρηκα σημερα να έχει παγώσει λίγο μετά τα 500 mb. :evil: Μου το έχει κάνει κι άλλες φορές ο Firefox αλλά δεν ξέρω αν φταίει o Firefox ή ο server...

Στο φάκελο που πάνε τα downloads του Firefox υπάρχει ακόμα ένα αρχείο .iso.part που είναι όσο έχει κατέβει μέχρι τώρα.

Γίνεται με κάποιο τρόπο να το χρησιμοποιήσω αυτό και να συνεχίσει να κατεβάζει το iso από εκεί που κόλλησε? :-D

Συγνώμη αλλά δεν είχε torrent να το κατεβάσεις; εν πάση περιπτώσει,... δεν αρχίζουμε ποτέ download πάνω από 400mb από τον browser και μόνο ούτε για πλάκα. Πάντα πρέπει να χρησιμοποιείς κάποιο σοβαρό, download manager.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είχε και τελικα ετσι θα το κατεβασω γιατι με τον browser δε προκειται να δω φως στο συγκεκριμένο iso. σε άλλα βέβαια δεν είχα πρόβλημα αλλα τεσπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...