Προς το περιεχόμενο

Οδηγίες σε αρχάριο για την κατασκευή site


gtr4460

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κοίτα δεν το έχω ξανακάνει και με δυσκολεύει στο να βάλω το δικό μου. Δηλαδή ποια θα αφήσω να φαίνονται, ποια θα σβήσω και πως, ενώ αλλιώς απλά βήμα βήμα δημηουργώ το δικό μου. Ετσι νομίζω δηλαδή.

 

Στον server που βρισκεσαι cpanel δεν έχεις?

Πως το εκανες εγκατάσταση το joomla με phantasico?

Απο την στιγμή που σου παιζει δεν εχεις να πειραξεις κατι.

Εκει που λες πάτησα την επιλογή να μου βάλει ενδεικτικό περιεχόμενο αν εννοείς για την ώρα που έκανες βήμα-βήμα την εγκατάσταση του joomla η μόνη επιλογή που σου βγαζει ειναι για το ftp που καλο είναι να μην το πειράξεις και να το αφήσεις ως ενδεικτικό περιεχόμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Φιλοι γεια σας

Προφανως εγώ ειμαι πιο αρχάριος και απο τους αρχάριους, μπορω να κανω ενα site μια ιστοσελιδα δηλαδη χωρις πολλες απαιτησεις.Υπαρχει κατι σε ετοιμο και εγω απλως να προσθεσω πεντε πραγματα;

Παλιοτερα ειχε το in.gr μια προσφορα εμπαινες με εναν κωδικο και εγραφες,τιτλους,δημιουργουσες εσωτερικες σελιδες και τετοια,κατι αναλογο ζηταω και αν ειναι δυνατον στα ελληνικα γιατι ξερω γαλλικα και λιγα γερμανικα αλλα δεν με εστειλαν για αγγλικα και τα αγνοω.

Εδω να προσθέσω οτι ειναι αναρτημενη μια δοκιμαστικη σελιδα που εφτιαξε περισυ ενας φιλος αλλα εφυγε για στρατό και θα τα ξαναπουμε οταν απολυθει.Αρα αν κανω κατι θα την ανρτησω σε αντικατασταση της υπαρχουσας.Τωρα τι απιτησεις εχω;Να περναω μερικα κειμενα,να αναρτω καποιες εικονες και δυο-τρεις παραπομπες σε εσωτερικες σελιδας.Αυτα και μονο.

Πολυτιμη θα ειναι η βοηθεια σας.

Απο την αλλη για τηο λογο που θελω εγω να κανω την ιστοσελιδα το θεωρω πολυτελεια να δωσω 400-500 ευρω να μου κανουν κατι αλλοι,ετσι δεν προκειται να μαθω ,εστω και εμπειρικα και εγώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον server που βρισκεσαι cpanel δεν έχεις?

Πως το εκανες εγκατάσταση το joomla με phantasico?

Απο την στιγμή που σου παιζει δεν εχεις να πειραξεις κατι.

Εκει που λες πάτησα την επιλογή να μου βάλει ενδεικτικό περιεχόμενο αν εννοείς για την ώρα που έκανες βήμα-βήμα την εγκατάσταση του joomla η μόνη επιλογή που σου βγαζει ειναι για το ftp που καλο είναι να μην το πειράξεις και να το αφήσεις ως ενδεικτικό περιεχόμενο.

 

Έχω cpanel.Την εγκατάσταση την έκανα με filezila και αυτή την επιλογή την έκανα από την εγκατάσταση του joomla. Μάλλον δεν αλλάζει απ'ότι κατάλαβα ε?Οκ θα ρποσπαθήσω ερσι τι να κάνω, ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια.θελω να φτιαξω ενα σιτε για στοιχημα ομωσ δεν ξερω τιποτα μπορειτε να με βοηθησετε?

 

τι να το κανεις?

εχει πλημμυρίσει ο κόσμος απο τέτοια sites.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...