Προς το περιεχόμενο

HP PAVILION 8227....


ALXIOA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

DEN MPORW BRE PAIDIA NA KANW ANABATHISH TO MEDIA PLAYER>EXW TA XP TA PRO GREEK KAI DEN MPORW NA KANW ANABATHISI TO MEDIA PLAYER..THELV NA BALW TO 11...ENW TO KATEBAZW TO 11 OTAN PAW NA KANW EGTATASTASH STAMATAEI STHN MESH..DEN THN OLOKLHRWNH...EXEI KANEIS KAMIA IDEA???MHPWS TO HP EINAI KLEIDOMENO...TO EKANA KAI FORMAT ALLA TPT...THANKS ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπα....τπτ.πιστευω πωσ η hp με καποιο τροπο κλειδωνει τα προγραμματα και δεν μπορει να συνεεχιστει η εγκατασταση...το εχω κανει βεβαια το λαπτοπ φυλλο και φτερο αλλα δεν καταφερα να βρω κατι...δεν ξερω τι αλλο μπορω να κανω,...καποιοσ που να ειχε το ιδιο προβλημα???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΑΙ.ΔΕΚΤΟ...εγω τι παραπανω μπορω να κανω ωστε να το διορθωσω αυτο???να δεχεται δηλ αναβαθμιση...η μηπωσ ειναι κατι το οποιο δεν γινεται να αλλαξει(που το αποκλειω ολα γινονται...)))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω κ τι έχει το μηχανημα σου μέσα...μνημες cpu..για να σου προτεινα να βαλεις τα vista..ετσι θα ησυχασεις, τον εχουν μέσα το mp 11..μα τετοιο κολλημα με το media player!!!τι ακριβως δεν έχει ο 10 και έχεις πάθει τετοια φρικη φίλε?εννοω format κτλπ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...