Προς το περιεχόμενο

Πληκτρολόγιο σιλικόνης


Tzimmys

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δείτε το εδώ , στην προτελευταία σελίδα. Είναι στα Plus από την ερχόμενη εβδομάδα. Δε ξέρω αν λέει τίποτα ή αν ενδιαφέρει κάποιον, απλά θυμάμε ότι είχαν γίνει συζητήσεις γύρω από τέτοια πληκτρολόγια και είπα να το αναφέρω. Είναι από σιλικόνη, διπλώνει, συνδέεται μέσω usb και πλένεται μα νερό και σαπούνι!!! :shock:

Όποιος ενδιαφέρεται, ας το ψάξει παραπάνω.

Edit για κάτι πολύ συμαντικό. Τιμή στα 8 ευρώ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομίζω πως ήδη κυκλοφορούν τέτοια πληκτρολόγια....

δλδ σε ένα μαγαζάκι στη γειτονιά μου θυμάμαι να έχει τέτοιο εδώ και πολλούς μήνες (μην σου πω πάνω από χρόνο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος!!!Εψαχνα ενα τετοιο πληκτρολογιο!!!

 

Τέλεια, χαίρομαι πολύ που φάνηκε χρήσιμο :-D

 

νομίζω πως ήδη κυκλοφορούν τέτοια πληκτρολόγια....

δλδ σε ένα μαγαζάκι στη γειτονιά μου θυμάμαι να έχει τέτοιο εδώ και πολλούς μήνες (μην σου πω πάνω από χρόνο)

 

Δεν το παρουσιαζω σαν τεχνολογικό επίτευγμα :mrgreen: :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OK δεν το είπα για αυτό, απλά μου έκανε εντύπωση που δν το είχαν δει πολλοί (όχι το συγκεκριμένο, γενικά).Αλλά τώρα που το κοίταξα είδα ότι eshop-plaisio δν τα έχουν!!!!

 

Ασχετό αλλά τα Plus έχουν καλά πράγματα τλκ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OK δεν το είπα για αυτό, απλά μου έκανε εντύπωση που δν το είχαν δει πολλοί (όχι το συγκεκριμένο, γενικά).Αλλά τώρα που το κοίταξα είδα ότι eshop-plaisio δν τα έχουν!!!!

Όχι και βέβαια δεν έχουν, αλλιώς δε θα το έγραφα.

 

Ασχετό αλλά τα Plus έχουν καλά πράγματα τλκ....

Καλά, εγώ, χωρίς να έχω προσωπική εμπειρία, δε θα τα χαρακτήριχα καλά. Δηλ το στέρεο ή το setaki πληκτρ-ποντ που έχει, δε θα τα έπερνα με τίποτα. Αλλά τώρα το πληκτρολογιάκι αυτό, τί να πάθει? Και να πάθει, 8 ευρώ είναι. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως έχει και παραγγελείες μέσο ίντερνετ γιατί βαριέμε να πηγαίνω στο κατάστημά τους που δεν ξέρω και που είναι? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

SuperMarket είναι, όχι E-Shop. Εδώ θα βρεις όλα τα καταστήματα που υπάρχουν, ανάλογα με το που μένεις. Πάτα το "καταστήματα", γιατί δε βγάζει direct link για εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Eιχα ενα τετοιο πριν 6 (κι ομως!) χρονια! Πολυ προσφατα χαλασε.

Ηταν ιδιαιτερα πρακτικο να το διπλωνεις κτλ, αλλα για γραψιμο και γενικα πολυωρες δουλειες δεν ελεγε καθολου! Πολυ πολυ κουραστικο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιχα ενα τετοιο πριν 6 (κι ομως!) χρονια! Πολυ προσφατα χαλασε.

Ηταν ιδιαιτερα πρακτικο να το διπλωνεις κτλ, αλλα για γραψιμο και γενικα πολυωρες δουλειες δεν ελεγε καθολου! Πολυ πολυ κουραστικο!

 

Δηλαδή να κάτσεις να γράψεις κείμενο δεν έλεγε?

Κουραστιό για ποιον λόγο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουραστικό γιατί πολύ απλά δεν είναι εργονομικό. Δεν μπορείς να ακουμπήσεις πουθενά το αντιβράχιο σου και τα πλήκτρα βρίσκονται όλα στο ίδιο ύψος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...