Προς το περιεχόμενο

Επιλογη Οθονης


kalimike

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έχεις δίκιο ξέχασα να το αναφέρω, στην αρχή έλεγα για μέχρι 200 ευρώ τώρα λέω για 250 ,αλλα αν βρεθεί οθόνη η οποία εγγυημένα δεν θα με κουράζει ίσως να φτάσω τα 300. για την ώρα μέχρι 250 ευρώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
μπα δεν εχω ακουσει και τα καλυτερα... η lg or eizo προτεινω (εγω τουλαχιστον μια απο τις δυο θα παρω)

 

Xoris na thelo na gino eiron, einai san na les oti tha parei i Ford (LG), i Jaguar (Eizo)... den symvadizoun...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε φθηνή οθόνη, Samsung. Αν έχεις σκοπό να δώσεις παραπάνω, ΕΙΖΟ με τα μάτια κλειστά. Δεν υπάρχει καλύτερη...

 

Από κει και πέρα, είναι μικρές οι 19 ίντσες για wide. Ακόμα και οι 20 μου φαίνονται λίγες. Από 22 και πάνω είναι καλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε φθηνή οθόνη, Samsung. Αν έχεις σκοπό να δώσεις παραπάνω, ΕΙΖΟ με τα μάτια κλειστά. Δεν υπάρχει καλύτερη...

 

τελικά χθες αυτή παραγγείλα...ελπίζω να μην το μετανιώσω! μόλις την πάρω στα χέρια μου θα σας πω εντυπώσεις:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kala auto to a3iopistes me sygklonizei :P

ti tis ekane a3iopistes apenanti se alles markes? :-)

 

to kales times to dexomai...alla oti plhrwneis pairneis :P

 

Είναι λίγα 260 ? για LG wide στις 19" με Tv tuner:rolleyes::P.Λογικότατη τιμή πιστεύω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι κακό έχουν οι Wide? Κατά τι γνώμη μου είναι η καλύτερη αναλογία. Άλλωστε το μάτι σε τέτοια αναλογία βλέπει.

Οι wide ειναι καλές για ταινίες,σε 16:9 πχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Είναι λίγα 260 ? για LG wide στις 19" με Tv tuner:rolleyes::P.Λογικότατη τιμή πιστεύω

 

TN Panel no thank you :-) alla opws eipa oti plhrwneis pairneis :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...