Προς το περιεχόμενο

Asus V1S AJ033E - γνωμες


sokiwoki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν και λιγο ακριβο, διαθετει ικανοποιητικη εγγυηση και ποιοτητα κατασκευης. Σπανια βγαζουν προβληματα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πες μας τα εξης:

1.για ποιο σκοπο θες το λαπτοπ?(παιχνιδια,εργασιες,...κλπ)

2.ποσα χρηματα διαθετεις περιπου?(γιατι αν μας πεις θα μπορεσουμε ισως σε αυτα τα χρηματα να σου προτεινουμε καποιο καλυτερο για εσενα)

3.ειναι απαραιτητο να ειναι φορητος ο υπολογιστης?(σκεψου το λιγο αυτο επειδη με αυτα τα χρηματα αγοραζεις σουπερ desktop)

 

οσο για το λαπτοπ που σκοπευεις να παρεις,καλο μεν πολυ ακριβο δε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν παιζω παιχνίδια. με ενδιαφερει για σχεδιαστικά προγραμματα Αutocad 3D Studio max, Photoshop. Με ενδιαφερει λαπτοπ 15". Καλη οθονη desktop εχω και μπορω να το συνδεω. Κοιταω καιρο τα Asus αλλα προσφατα αποσυρθηκαν και αναμενουν καινουρια μοντελα μου ειπαν κυριως μετα τις εκλογες.

Το παρον V1S νομίζω ειναι καινουριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ένα χρόνο παραπάνω εγγύηση το ΗΡ. Προσέξτε ότι η κάρτα γραφικών του Asus είναι μάλλον η Gs και όχι η Gt, οπότε οι κάρτες γραφικών πρέπει να είναι ισοδύναμες... Εγώ πάντως θα έπαιρνα τον ΗΡ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πράγματι είναι πολύ δυνατό μηχάνημα. Αν η κάρτα ήταν η gt, δεν έχεις πρόβλημα με την υψηλή ανάλυση στις 15' και ο δίσκος έίχε περισσότερες στροφές θα ήταν...η κορυφή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...