Προς το περιεχόμενο

Αγορά ipod


Stavros_Ribo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω 2 ipod shuffle, και ενα ipod 30 gb την ιδια στιγμη απο τα χερια μου εχουν περασει απειρα mp3 player μια που τα καταστρεφω σε ρυθμους πολυβολου.(απο πολυ φτηνα, μεχρι και αξιοπρεπη player). Τα μονα που αντεχουν την κανιβαλιστικη μου χρηση ειναι τα ipod αλλα απο ηχο μου εχουν τυχει mp3 πχ της creative, η iriver που ειναι καλυτερα σε θεμα ηχου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα έχουν καλύτερη ποιότητα κάποια άλλα mp3 players, δεν διαφωνώ.

Αλλά τα iPod έχουν μια πολύ αξιοπρεπή ποιότητα ήχου, δε νομίζω να έχει παράπονο κανένας. Μπορεί να μην είναι top, αλλά σίγουρα είναι ικανοποιητικότατη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή πρέπει κι εγώ να αγοράσω ένα player για το γιο μου, έχει κανείς άποψη για CAPTIVA MP3 Black FM (2GB); http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=15&category=957&product=978434&tab=specs

 

Η αληθεια ειναι οτι δεν το ξερω καθολου και δεν ειναι και γνωστη μαρκα...Εγω θα προτεινα αυτο http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=15&category=957&product=980412&tab=specs!!

 

Οσο για τον ηχο των i-pod ειναι πολυ καλος ακομα και με τα απλα ακουστικα που υπαρχουν στη συσκευασια του!!!Τουλαχιστον οσον αφορα ποιοτητα κατασκευης και ηχο ειναι πολυ καλα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραία συζήτηση και λύσεις. Θα τις μεταφέρω στον φίλο μου που ακόμα δεν μου έχει απαντήσει αν θα πάρει το MP3 Zen Plus V. Θέλω να ρωτήσω όμως κάτι. Παίζει αρχεία τύπου MP4 και τι τύπο βίντεο παίζει. Επίσης μου άρεσε το πολύ φθηνό MP3 Black FM (2GB). Ίσως να είναι φθηνό αφού δεν υποστηρίζει τόσους τύπους αρχείων. Τι να πω; ΤΟ SANDISK MP3 player Sansa e250 2 GB είναι λίγο ακριβό και το MP4 PLAYER ZICPLAY V-MAX FM 2GB ΠΟΛΥ ακριβό:-D

 

Οσο για τον ηχο των i-pod ειναι πολυ καλος ακομα και με τα απλα ακουστικα που υπαρχουν στη συσκευασια του!!!Τουλαχιστον οσον αφορα ποιοτητα κατασκευης και ηχο ειναι πολυ καλα!!!

 

Εντάξει κι εγώ πιστεύω ότι τα ipod έχουν τον τέλειο ήχο όμως από εικόνες και βίντεο....Αυτό είναι πρόβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραία συζήτηση και λύσεις. Θα τις μεταφέρω στον φίλο μου που ακόμα δεν μου έχει απαντήσει αν θα πάρει το MP3 Zen Plus V. Θέλω να ρωτήσω όμως κάτι. Παίζει αρχεία τύπου MP4 και τι τύπο βίντεο παίζει. Επίσης μου άρεσε το πολύ φθηνό MP3 Black FM (2GB). Ίσως να είναι φθηνό αφού δεν υποστηρίζει τόσους τύπους αρχείων. Τι να πω; ΤΟ SANDISK MP3 player Sansa e250 2 GB είναι λίγο ακριβό και το MP4 PLAYER ZICPLAY V-MAX FM 2GB ΠΟΛΥ ακριβό:-D

 

 

 

Εντάξει κι εγώ πιστεύω ότι τα ipod έχουν τον τέλειο ήχο όμως από εικόνες και βίντεο....Αυτό είναι πρόβλημα

Πραγματι...Ειδικα το nano (τουλαχιστον το καινουριο νομιζω θα παιζει και βιντεο)μεχρι προτινος δεν επαιζε καν βιντεο οταν τα αντιστοιχα Sony & Creative στις ιδιες χωρητικοτητες παιζουν και βιντεο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...