Προς το περιεχόμενο

Αγορά x box 360


vips

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σιγουρα ξερεις καλυτερα απο μενα, μιας κι εγω εχω αρκετα λιγο καιρο που διαβαζω για θεματα κονσολας. Απλως υπεθεσα πως μικροτερα τσιπακια με λιγοτερη καταναλωση και ισως μικροτερη παραγωγη θερμοτητας ειναι μια καλυτερη λυση στο θεμα της υπερθερμανσης. Ολα υποθεσεις ειναι απο μερια μου μου ομως, γι' αυτο ζηταω εδω τις γνωμες σας. Με βλεπω για την ελιτε εκδοση παντως γιατι δυσκολα μπορω να περιμενω τα χριστουγεννα!!!Ειδωμεν...

den einai thema na kserw kati kalitera;)

apla giati na xaseis xrono gaming adika mexri na vgei kati isos kalitero kai na min arxiseis na paizeis apo twra mias k vgainoun diafora kala paixnidakia...

auto thelw na pw...

etsi k alliws eggiisi 3 xronon tha exeis...autaaa ante kaloriziko otan to pareis:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Παιδιά πήγα σήμερα να πάρω o xbox από το Πλαίσιο αλλα ειχε ελιπση!!Ξέρετε αν η προσφορά του Γερμανου είναι με xbox premium(Πως καταλαβαινω οτι ελιναι xbox premium καθως ρωτησα στο Γερμανό και δεν ήξεραν)??

Επισης κάπου διάβασα ότι βγηκαν νεα xbox με καινουργιο chip(μαζι με το halo 3) που ειναι καλυτερα οσον αφορα το θέμα της θερμότητας!Ισχύει?Και αν ναι πως θα καταλαβω ότι ειναι αυτα απο το κουτι?

Τελειωσα χθες την εξεταστική και ήθελα να καω σημερα στο GOW αλλα δεν εκατσε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...