Προς το περιεχόμενο

On Telecoms στα Ιλίσια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά χαρά σε όλους τους ξάγρυπνους!

 

Μένω στα Ιλίσια και σκέφτομαι να αλλάξω τη Vivodi λόγω κόστους (29 ευρώ / μήνα μόνο για internet).

 

Διαβάζοντας στα φόρουμ (ιδιαίτερα στο adslgr.com) είδα ότι η On παρουσιάζει πλέον τα λιγότερα προβλήματα, βελτιωμένη αισθητά σε σχέση με το παρελθόν.

 

Θα ήθελα τις πολύτιμες συμβουλές σας και τις εμπειρίες σας για το τόλμημα να εγκαταλείψω τον πΟΤΕ, ιδιαίτερα εάν ζείτε στα Ιλίσια/Ζωγράφου και εξυπηρετείστε από τον κόμβο των Αμπελοκήπων.

 

Κάθε βοήθεια θα είναι λυτρωτική (για το πορτοφόλι μου...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω πόσα μέτρα είμαι από την Μ.Ασίας αλλά με τη Vivodi έχω σταθερότατη ταχύτητα. Μετράει αυτό;

 

Κάποιος άλλος να βοηθήσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταλαβα στο κολυμβητηριο κοντα εισαι,στο Μ.Ασιας εισαι λιγακι μακρυα, χλωμο το βλεπω για καλη αποδοση,αν και εχω εναν εκει πανω με cabletv αλλα δεν εχω επαφη τωρα να μαθω τα στατιστικα του.Εισαι πολλα χρονια εκει εχω φιλους απο παλια εκει.Σορυ ξεφυγαμε λιγο απο το θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενας φιλος μου απο ζωγραφου περιμενει 6 μηνες σε λιστα αναμονης για την on.. του λενε συνεχεια οτι θα ενεργοποιηθει αλλα τιποτα... μηπως να το ξανασκεφτεις; ή να περιμενεις να βαλει κανενας αλλος για να σου πει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

kai emena 02/10 mou eipane me aitisi stis 10/09 ston virwna,alla den vlepw na kineitai tipota.mallon o ote akomi den esteile anenergi grammi se mena.opote katse na sindethoume kai meta na pistepsoume tous xronous pou dinoun.otan exeis ote sxedon pote den kathisteroun.alla otan den exeis san emena tote anamoni.egw malista eixa tellas kai zitisa na kratisw kai tin idia grammi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...