Προς το περιεχόμενο

Τιμή πώλησης για Sony Ericsson W800


alt10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλε μου αν κοιτάξεις στα site για on line αγορές μπορείς να δεις σε τιμές κυμαίνεται.

Τώρα που κοίταξα είδα ότι ξεκινάει από 70 Ε και φτάνει στα 90Ε το πολύ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Βασικά εγώ θα αντιστρεψω το ερώτημα. Έχω βρει ένα w800 από έναν γνωστό. Είναι μέσα στη μπίχλα βασικα αλλά καθαρίζεται,το έχω δοκιμάσει για μια μέρα και μου φαίνεται χωρίς κανένα πρόβλημα πέρα από το οτι ο μετρητής των μνμ δείχνει 3420 που συνεπάγεται μια εξτρα ταλαιπωρια των πληκτρων. Μου αρέσει σαν κινητό,έχει και 512μβ.Από χτυπήματα έχει τα βασικά μόνο :) Αυτός το δίνει 100 αλλά μου φαινεται οτι είναι λίγο πολλά. Μήπως ξέρει καποιος πόσο πάει ένα τέτοιο κινητο; Μήπως γνωρίζετε καμια σελίδα με τιμές μεταχειρισμένων κινητών; Όπως προείπε ο παραπάνω φίλος κάπου είδε οτι πωλείται 60-80... Καμια σελίδα μήπως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες στο amazon.co.uk, ebay.com σχηματίζεις μια εικόνα για τις τιμές έχει καινούργιες αλλά και μεταχειρισμένες συσκευές και από όσο είδα ξεκινα από 60Ε μέχρι 100Ε (και από άλλα μικρά site) άλλα από όσο διάβασα σε πολύ καλή κατάσταση.

Η κατάσταση της συσκευής που περιγράφεις δεν είναι και η καλυτέρη οπότε, προσωπική μου γνώμη, μη δώσεις πάνω από 50Ε- 55Ε. Παραπάνω δεν αξίζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην τα ισοπεδώνουμε όλα. Καινούργιο το Κ750 έχει 165?. Οπότε αν ένα μεταχειρισμένο W800 είναι σε πολύ καλή κατάσταση πρέπει να πουληθεί γύρω στα 100?. Αν το δώσει κάποιος λιγότερο θα τον πιάσουν μ@λ@κ@.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς αποφυγή παρεξηγήσεων εξέφρασα προσωπική γνώμη ... Αν είναι τόσο χάλια η συσκευή όπως λέει ο φίλος μας γιατί να δώσει παραπάνω από 50-60 Ε δεν αξίζει. Για καινούργιο ναι εκεί πάω πάσο ... και 100 και 160 να δώσει δεν τα πετάει τα λεφτά του .

 

Φιλικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ειναι γυρω στα 80ευρω!εγω παντως το ειχα πριν δυο χρονια και δε το εχω δωσει,προτιμησα να πουλησω το νοκια ν70me που ειχα 130ευρω,παρα να πουλησω το w800!σκυλι μαυρο!δυστυχως εχω ενα νοκια ν73me,μακαρι να επαιρνα σονυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα όσοο τη δούλεψα τη συσκευή δεν έχει κάποιο πρόβλημα ούτε κάποιο σημαντικό χτύπημα (τα μικρά συνηθισμένα γρατζουνίσματα στις γωνιές.Περισσότερο εμφανές είναι το ελαφρό γρατζούνισμα από τη χρήση που έχουν υποστεί τα κουμπιά κάτω από την οθόνη...100 είναι πολλά για την κατάσταση του,αλλα να πω την αλήθεια είναι πολύ ωράιο κινητό.70-80 το κόβω...Είμαι σε παρόμοια κατάσταση με τον χριστοφορο αλλά δεν λέω δυστυχώς που έχω το Ν73

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα όσοο τη δούλεψα τη συσκευή δεν έχει κάποιο πρόβλημα ούτε κάποιο σημαντικό χτύπημα (τα μικρά συνηθισμένα γρατζουνίσματα στις γωνιές.Περισσότερο εμφανές είναι το ελαφρό γρατζούνισμα από τη χρήση που έχουν υποστεί τα κουμπιά κάτω από την οθόνη...100 είναι πολλά για την κατάσταση του,αλλα να πω την αλήθεια είναι πολύ ωράιο κινητό.70-80 το κόβω...Είμαι σε παρόμοια κατάσταση με τον χριστοφορο αλλά δεν λέω δυστυχώς που έχω το Ν73

 

λεω δυστυχως,γιατι εμεινα για δυο μηνες χωρις τηλεφωνο,ειχα ενα προβλημα και το εστειλα για σερβις!

μια χαρα ειναι το ν73:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα να το αφήσω ασχολίαστο αυτό το ''για 2 μήνες σερβισ'' λες και είναι πυρηνικός αντιδραστήρας....εεεε ρε ξύλο που μας χρειάζεται. Κανονικά θα έπρεπε να σου λένε 'φιλαράκι το σερβις αν σου παει πάνω απο εβδομάδα στο αλλάζουμε με καινούριο δωρεάν', ή τουλαχιστον να σου δινουν ιδια συσκευη αντικαταστασης.... Τρομερό κινητό πιστεύω αλλά σερνεται....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...