Προς το περιεχόμενο

The Official Prison Break Season 3 Topic


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Giati esi pisteveis oti pigane sti sona kai oi 3 mono kai mono gia ta xrimata? Den nomizw tha paizei kai kati allo ektos fysika apo ayton poy einai na vgalei o maikl apo tin sona...

Pantos eidate ti kanei o anthrwpos otan exei anagi kapoion allon(Ton maikl)....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Εμένα απλά μου τη δίνει να είμαστε τόσο αυστηροί και απαιτητικοί με τη μία σειρά τη στιγμή που είμαστε τόσο ανεκτικοί και ελαστικοί απέναντι στην άλλη επειδή μας καίει να μάθουμε επιτέλους τι είναι αυτό το κωλονήσι ενώ (από όσα έχω δει εγώ τουλάχιστον) κανένα επεισόδιο δεν ήταν από μόνο του κάτι το εξαιρετικό. Ένα επεισόδιο του PB να μην είναι τέλειο, να μην χτυπάει 10ρακι, αρχίζουν οι μουρμούρες, ψάχνουμε να βρούμε σεναριακά ελαττώματα, ενώ οι άλλοι στο νησί τη μία μέρα ακούν ή βλέπουν τέρατα στη ζούγκλα να ρίχνουν δέντρα και να καθαρίζουν κόσμο, την άλλη το ξεχνάνε και βολτάρουν μέσα κανονικά για να μαζέψουν φρούτα, ή ξέρω γω, συνειδητοποιούν ότι έζησαν σχεδόν όλοι από πτώση αεροπλάνου και αντί να πέσουν όλοι κάτω στο χώμα και να αρχίσουν τις προσευχές και τις μετάνοιες για το θαύμα που έγινε, κάνουν σαν να μην τρέχει τίποτα. Δεν γίνονται αυτά αλλά τα δεχτήκαμε και την παρακολουθούμε για να δούμε τι στο καλό θα γίνει στο τέλος, με τον φόβο, βέβαια, ότι μπορεί να φάμε τελικά την ξενέρα του αιώνα!!!

 

Και σόρυ για το μερικό οφτοπικ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα κι εγω δε διαφωνω,το prison break,σαν σεναριο κ σκηνοθεσια μου αρεσει απειρως περισσοτερο απο το lost,απλα εχουμε μπει στο tripaki lost τωρα κ εχει το χαβαλε του...ειμαι αυστηρος στο prison break,γιατι μεχρι τωρα ηταν καταπληκτικο, κ δε θελω απλα να καταντησει Lost,με απιθανοτητες,που ναι μεν ισως εξηγηθουν στο μελλον,aλλα που δεν ταιριαζουν στο υφος κ στο στυλ του prison break...telos offtopic σορυ κ απο μενα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε παιδιά ολόκληρη εταιρία που παίζει την κυβέρνηση σαν μαριονέτα , δεν μπορεί να βγάλει κάποιον απο την φυλακή ??:confused::confused::confused:

 

Πάντως αυτό το μπες βγες απο τις φυλακες εμένα δεν μου πολύ αρέσει . Αυτό που μ αρέσει ομως είναι η brutal ατμόσφαιρα . Ο πιο δυνατός επιβιώνει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nai o poio dinatos alla oxi mono swmatika o poio dinatos alla kai o poio dinatos se iq kai eystrofia. Ante na doyme etsi opws to pane ti tha kanoyn ston 4 kiklo giati mallon tha paei kai gia 4 kiklo. Xerw tha moy peite einai poli nwris na milame gia 4 kiklo alla pistepse me an paei kala siga min to teleiwsoyn se ayton ton kiklo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε παιδιά ολόκληρη εταιρία που παίζει την κυβέρνηση σαν μαριονέτα , δεν μπορεί να βγάλει κάποιον απο την φυλακή ??

 

ΑΥΤΟ με προβληματιζει κ μενα,θα πρεπει να παιζει τρελη κ πολυ πανουργα συνομωσια-περιπτωση,για να χρειαζονται τον μιχαλακη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε παιδιά ολόκληρη εταιρία που παίζει την κυβέρνηση σαν μαριονέτα , δεν μπορεί να βγάλει κάποιον απο την φυλακή ??:confused::confused::confused:

 

Πάντως αυτό το μπες βγες απο τις φυλακες εμένα δεν μου πολύ αρέσει . Αυτό που μ αρέσει ομως είναι η brutal ατμόσφαιρα . Ο πιο δυνατός επιβιώνει .

 

eipame ayth h fylakh einai ektos nomou, kamia kyvernhsh ekei mesa den exei isxyh

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το επεισόδιο ήταν αρκετά καλό! αφήνει υποσχέσεις, αλλά ελπίζω να μην αναλωθεί πάλι 1 χρόνος επεισόδια στην προσπάθεια να δραπετεύσει ο μάικλ!

θεωρώ ότι θα παιχτεί μεγάλο σκηνικό με τους απεξω, που θα αρχίσει να αποκαλύπτέται τι θέλουν , κ γιατί, και αυτό θα είναι το καινούργιο στοιχείο της σειράς.

 

 

ΥΓ: αφού το λέει ο τίτλος, σαιζόν 3, δεν αφήνουμε εκτός τα σπόιλερς??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πιστεύω ρε παίδες να παιχτεί όλη η σεζον μέσα στην φυλακή. Σχεδόν όλο το καστ θα αρκεστεί σε δευτερεύοντες ρόλους αν μας πάει έτσι. Λινκ, Σάρα κτλ. παραδείγματος χάρην απλά θα μας χρειαστούν στα σημεία οπου οι δημιουργοί θα θέλουν να ρίξουν φως στην όποια συνομωσία.

Εγώ φοβάμαι πως θα το γυρίσουν σε 1η σεζόν του 24. Απαγωγή κόντρα απαγωγή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

den nomizo oti tha ginei olh h sezon ekei mesa.. an thimamai kala eipane oti tha prepei na vgei se 10 meres apo ekei mesa mazi me ton allon...ara...

 

P.S. as apofasisoume ti tha ginei me ta spoiler. Ego proteino na ta exoume on, h apla opoios grafei protos gia to kainourgio epeisodio na to anaferei sto post toy etsi oste apo ekei kai kato na mhn diavazoun opoioi den exoun dei to epeisodio..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι το επίσημο topic για τον τρίτο κύκλο της σειράς. Τα μέλη παρακαλούνται να έχουν υπ' όψιν τους ότι η συμμετοχή στο παρόν topic προϋποθέτει γνώση των δύο πρώτων κύκλων. Με άλλα λόγια, το παρόν topic περιέχει spoilers για τις δύο πρώτες seasons της σειράς.

 

Υπενθυμίζεται επίσης στα μέλη να μην δημοσιεύουν οποιοδήποτε μήνυμα έχει να κάνει με πειρατικά αντίγραφα της σειράς!

 

Απαγορεύονται τα σπόιλερς για την 3 σεζόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΥΤΟ με προβληματιζει κ μενα,θα πρεπει να παιζει τρελη κ πολυ πανουργα συνομωσια-περιπτωση,για να χρειαζονται τον μιχαλακη....

Μα τον Μιχαλάκη τον χρειάζονται για να αποδράσει μαζί με τον φίλο τους πο βρίσκεται στο υπόγειο της φυλακής.

Το έδειξε αυτό στο πρώτο επεισόδιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επίσης απαγορεύονται τα spoiler για το lost..μόλις είδα το επεισόδιο...καλό δεν μπορώ να πω μου άρεσε αρκετά..μόνο το σημείο που..

ο Τ-μπαγκ γνώρίζει τον μαύρο-αρχηγό με ξενέρωσε λίγο..μου φάνηκε πολύ άκυρο αλλά who cares :mrgreen:

..άντε καλή συνέχεια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...