Προς το περιεχόμενο

The Official Prison Break Season 3 Topic


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

ΥΓ3:πως ήξερε ο μάικλ που ακριβώς περνάει η παροχη νερού, και κατευθύνθηκε τόσο γρήγορα προς τα εκεί?

 

Απ' όσο κατάλαβα, στην αρχή που έψαχνε τον Whistler ακούμπησε τυχαία ένα σωλήνα και είχε νερό, οπότε κατάλαβε ότι υπήρχε παροχή νερού αλλά κάποιος σωλήνας εκεί κοντά είχε φρακάρει. Οπότε έκανε μια εκρηξούλα και ...ξεβούλωσε.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

 

Ακόμη ένα επεισόδιο που δεν με ενθουσίασε αλλά δεν ήταν και τόσο χάλια.

 

Κατα τη γνώμη μου τα μικρά λαθάκια -όπως το ποτήρι με το νερό- δεν είναι άξια λόγου. Το πρόβλημα είναι με τις σεναριακές χοντράδες που συνεχίζουν οπως είχαν ξεκινήσει στην σαιζον 2.

 

Αποψή μου είναι οτι ο τρίτος κύκλος θα είναι ελαφρά καλύτερος από τον δεύτερο, αλλά μη συγκρίσιμος με τον πρώτο. Για τα δικά μου γούστα έθεσαν πολύ ψηλά τα στάνταρ με τον πρωτο κύκλο και τώρα απλά αδικούν τον εαυτό τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πράγματι (κάτι θα θύμισε και στους Battlestar Galactica fans ;))

Ευχαριστούμε

 

edit: Το βρήκες πουθενά; Αν δεν σου κάνει κόπο ρίξε ένα pm

 

Και έλεγα κάτι μου θυμιζει ρε πούστη μου και πήγαινε να σπάσει το κεφάλι μου!

 

offtopic/ άντε να ξεκινήσει να δούμε καμιά σειρά της προκοπής :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

I alitheia einai pws ta episodes tis 1hs pou eixan tosi agonia kai saspens,apla den uparxei periptosi na ta ksanadoume...kai dustyxws auta ta 2 stoixeia + to senario itan o kurios logos tis mexri twra terastias epitituxias.To senario siga siga, apo ton 2o kuklo arxise na min stekei toso kala, kai dustuxws me auta pou vlepw ws tora apo 3i einai katw tou epipedou twn 2 proigoumenwn.Polu katw...Exw mia elpida oti kati tha ginei kai tha "erthei sta isa tou" alla ta deigmata einai arnitika kai opws fainetai oi idees gia kati kainourio moiazoun na exoun teliosei...

 

Einai dunaton na min exoume dei akoma SARA??? :D :D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Ο Whistler είναι τόσο καιρό μέσα, δεν τον έχει βρει κανείς. Ως δια μαγείας με το που μπαίνουν μέσα οι μάγκες πρωταγωνιστές τον βρισκουν όλοι εύκολα, ο καθένας μάλιστα ξεχωριστά. Τι στο καλό, όλοι οι άλλοι inmates καθυστερημένοι είναι? "

 

Αυτο αναρωτιομουν κι εγω ....:lol:

Μου αρεσαν τα 2 πρωτα επεισοδια, ωραια αρχισε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα τη γνώμη μου τα μικρά λαθάκια -όπως το ποτήρι με το νερό- δεν είναι άξια λόγου. Το πρόβλημα είναι με τις σεναριακές χοντράδες που συνεχίζουν οπως είχαν ξεκινήσει στην σαιζον 2.

 

Γιατί δεν είχε μήπως σεναριακές χοντράδες η πρώτη σεζόν? Ηδη από το δεύτερο επεισόδιο της σειράς είχες την εντύπωση οτι ήταν έτοιμοι να αποδράσουν. Πάντα όμως κάτι απίστευτο συνέβαινε και δεν τα κατάφερναν τελικά :mrgreen:

 

Μου αρέσει το Prison break, αλλά περισσότερο το παρακολουθώ για την δράση και την αγωνία που παρέχει παρά για το αληθοφανές σενάριο.

 

Tο ίδιο ισχύει και για το heroes... καλά ας μην αναφέρω και το battlestar galactica... είναι εκτός συναγωνισμού αυτά που συμβαίνουν εκεί πέρα... o καθε χαρακτήρας κάνει του κεφαλιού του χωρίς καμία λογική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ με Judas

Και μένα μου άρεσαν οι δύο πρώτες σεζόν, αλλά let's face it, στηρίζονταν εκ των πραγμάτων σε τρομερές αναληθοφάνειες (πχ. καταδικασμένος σε θάνατο -Λίνκολν- κόβει βόλτες δίπλα στους υπόλοιπους φυλακισμένους κλπ).

Τα δύο επεισόδια του 3ου ήταν επιεικώς μέτρια (ψιλοαπαράδεκτα σε ορισμένες φάσεις) αλλά ειλικρινά, δεν περίμενα και τίποτα καλύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(πχ. καταδικασμένος σε θάνατο -Λίνκολν- κόβει βόλτες δίπλα στους υπόλοιπους φυλακισμένους κλπ)

 

αν θυμάσαι ο Link στο προαύλιο είχε το δικό του "κλουβί"..δεν ερχόταν σε επαφή με τους άλλους κρατούμενους..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, αλλά μια χαρά μιλούσανε με τον Michael.

Τέλοσπάντων, αυτά δεν γίνονται με τίποτα.

Και εντάξει, δεν είναι και 24, αλλά ρεαλιστική δεν είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, αλλά μια χαρά μιλούσανε με τον Michael.

Τέλοσπάντων, αυτά δεν γίνονται με τίποτα.

Και εντάξει, δεν είναι και 24, αλλά ρεαλιστική δεν είναι.

 

πως ξέρεις ότι δεν λειτουργούν έτσι οι φυλακές??να είναι δηλαδή στο προαύλιο ένας ειδικός χώρος περιφραγμένος για τους μελλοθάνατους...και σιγά το ψέμα..και γενικότερα δεν έχει τόσα ψέματα όσο άλλες σειρές..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...