Προς το περιεχόμενο

Notebook ή tablet pc


nikosl

Προτεινόμενες αναρτήσεις

pp6210 αν δουλεψεις σε dv9543ev ισως το desktop σου είναι πιο αργο..

5 κιλα..βαλε κ γιατρους θεραπειες ιατρεια ασθενοφορα γραφειοκρατια..χα χα πλακα κάνω αλλα παρε 17 θα με θυμηθεις οταν πάρεις 14 και λες..μα μου τ έλεγε ο venisk....για ενα δυο κιλα...καλα ποσο αδυναμο το πέρασες το παλικαρι?lol

 

Ναι πήγαινε να συγκρινεις 14 15 ...και μετα δες 17 και κοιτα τι έκανες....

 

Μα δεν διαφώνησα μαζί σου οτι οι 17 είναι καλύτερες από τις 15, που σίγουρα είναι καλύτερες από τις 12....Σημασία έχει ποιά είναι η ανάγκη που έχεις για τον φορητό.

 

Εγώ ας πούμε έχω ενα αρκετά δυνατό desktop στο σπίτι γιατί κάνω video editing, και της δουλειάς το desktop τραβάει επίσης. Αλλά για laptop θα προτιμούσα κάτι ελαφρύ για βασικές δουλειές, ώστε να μπορώ να το μεταφέρω πολύ πιό εύκολα σε ταξίδια, από-προς τη δουλειά, ακόμα και μέσα στο σπίτι, παρά ένα super-duper laptop με 2,2ghz και 200άρη δίσκο και κάρτα γραφικών 256ΜΒ που πάει στα 3+ κιλά.

 

Αυτό κατάλαβα οτι ήταν η ανάγκη και του φίλου μας, για αυτό και πρότεινα 14 ή 15 ίντσες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δικιο για την φορητότητα φιλε pp6210..αλλο 14 αλλο 17..όμως κ έγω φοιτητης είμαι κ προτιμώ το αρκετο καιρο που περνάω μακρια απο το desktop μου..να το περνάω "ανετα" και σε δουλειά κ σε ψυχαγωγία..εφόσον τα δίνει ο φίλος..ας πάρει 17..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 κιλο, ειναι μεγαλη διαφορα αν πρεπει να το σερνεις συνεχεια σε μια τσαντα και πολυ πιθανα με αλλα πραγματα. Εφοσον ο φιλος μπορει, ας αποκτησει και τις 2 δυνατοτητες!

 

Ας παρει ενα 13αρι, και ας παρει και μια 17αρα οθονη εξτρα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...