Προς το περιεχόμενο

UEFA Champions League 2007-2008


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 64
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Μπάρτσα με απλά πράγματα 3-0.Αυτός ο Ροναλντίνιο αδικεί τον εαυτό του.Χώμα τελείως είναι.Με το που τον έβγαλε άλλαξε όλη η ομάδα.

 

Και κάτι ακόμα.Πόσο μ@λ@κ@ς είναι αυτός ο σχολιαστής της ΝΕΤ? Μας έσπασε τα ούμπαλα με το άλλο ματς.Ε σιγά τα αυγά 2-0 έληξε.Το έχω πάθει πολλές φορές να τους ακούσω και να ξενυχτήσω και το μάτς να έχει 2 φάσεις.Ευτυχώς υπάρχει το ιντερνετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γενικά οι έλληνες εκφωνητές για κάποιο λόγο νομίζουν ότι είναι εκεί για να μας λένε 1) πόσες γκόμενες πήδηξε χθες ο μπάρος 2) πως ο διαιτητής 2 φάσεις πριν δν ήταν σωστός 3) πως είχε γίνει μια ίδια τέτοια φάση το 1986 στο αλιάνζ από τον παππού του σαλιχάμιτζιζ

 

ενώ την ίδια ώρα γίνονται φάσεις.

πόσο κομπλεξικοί ρε π**στη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβλεπα την άρσεναλ και στο ημίχρονο λέω ας βάλω να δω και λίγο μπάρτσα. Δεν άντεξα ούτε 2 λεπτά τον σχολιασμό.

 

Καλή η άρσεναλ, λίγα πράγματα η σεβίλλη. Μέτριος αγώνας. 3-0 έληξε τελικά μπήκε και ένα γκολ στις καθυστερήσεις.

 

Καλά η νετ για να καταλάβω έχει να δώσει του κόσμου τα λεφτά για παναθηναϊκό ολυμπιακό, αλλά για τσάμπιονς λιγκ δεν έχει ; Μετά την φάση των ομίλων θα βλέπουμε τους αγώνες από supersport ή νετ ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβλεπα την άρσεναλ και στο ημίχρονο λέω ας βάλω να δω και λίγο μπάρτσα. Δεν άντεξα ούτε 2 λεπτά τον σχολιασμό.

 

Καλή η άρσεναλ, λίγα πράγματα η σεβίλλη. Μέτριος αγώνας. 3-0 έληξε τελικά μπήκε και ένα γκολ στις καθυστερήσεις.

 

Καλά η νετ για να καταλάβω έχει να δώσει του κόσμου τα λεφτά για παναθηναϊκό ολυμπιακό, αλλά για τσάμπιονς λιγκ δεν έχει ; Μετά την φάση των ομίλων θα βλέπουμε τους αγώνες από supersport ή νετ ;

 

Νομίζω ότι θα ισχύει ότι και πέρυσι, θα δείχνει την Τρίτη η ΝΕΤ και την Τετάρτη το SS.

 

Η Σεβίλη δεν είχε παίξει και με καμιά σοβαρή ομάδα για να δείξει τις αντοχές της. Σε 2 σοβαρά παιχνίδια που έπαιξε (Μίλαν και Άρσεναλ) έφαγε από 3 γκόλ. Γενικά μου θυμίζει (στο πολύ καλύτερο) Ολυμπιακό επι Μπάγεβιτς στην Ευρώπη. Αν βρεί χειρότερη ομάδα της ρίχνει άνετα 3-4 γκόλ, αλλά όταν χρειαστεί να δείξει δύναμη και να κοντράρει ομάδα άλλου επιπέδου πελαγώνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απιστευτο το γκολ της Φενερ χτες. Η Ιντερ παλι επιβεβαιωνει την αθλια πορεια των τελευταιων ετων.

Ο Κ.Ροναλντο επαιξε φοβερη μπαλα απο τα λιγα που ειδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη Τριτη καθισα και ειδα την ομαδα μου τη Λιβερπουλ με την Πορτο.Χειροτερη εμφανιση δεν εχω δει απο την ομαδα εδω και πολλα χρονια.Με γυρισε σε Ουγιε-Εβανς χρονια.Παλι καλα που πηραμε και την ισοπαλια.Ραφα,το πολυ rotation κανει κακο στην ομαδα και κυριως στο πρωταθλημα.

 

PS:Goodbye Mr Special One.We will definitely not miss you!!!Παρελθον απο την Τσελσι σημερα τα ξημερωματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι,ο μεσι εκανε μια γματη τριπλα στο ματς μπαρτσελονα-λιον.κανει τριπλα σουτ περναει η μπαλα τον τερματοφυλακα και στο τελος σωζει ο αμυντικος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι,ο μεσι εκανε μια γματη τριπλα στο ματς μπαρτσελονα-λιον.κανει τριπλα σουτ περναει η μπαλα τον τερματοφυλακα και στο τελος σωζει ο αμυντικος...

 

Όχι, δεν ήταν ο Μέσι... Ήταν σε άλλο παιχνίδι. Τέτοια ντρίπλα ούτε ο Μέσι στον ύπνο του δεν έχει κάνει... Νομίζω ότι στο ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ – ΣΤΕΑΟΥΑ ήταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδε κανείς σε έναν αγώνα στην ΝΕΤ μία καταπληκτική ντρίπλα που έκανε ένας παίκτης; Ποιος ήταν;

 

Την τακουνια την τρελη που πηρε φαλτσα η μπαλα και περασε τον αποσβωλομενο αμυντικο δεν λες??

 

Πρεπει να ηταν παικτης ανατολικης ομαδας, νομιζω Τσεχος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την τακουνια την τρελη που πηρε φαλτσα η μπαλα και περασε τον αποσβωλομενο αμυντικο δεν λες??

 

Πρεπει να ηταν παικτης ανατολικης ομαδας, νομιζω Τσεχος

 

Αυτό ακριβώς εννοώ! Τρέλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...