Προς το περιεχόμενο

UEFA Champions League 2007-2008


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eχει παρει κανεις πρεφα τι αποτελεσματα σκασανε σημερα ΓΕΝΙΚΑ στο ΤΛ???

 

Η χαρα του στοιχηματζη ηταν η σημερινη μερα

 

πρεπει να επεσε τρελος κουβας. εδω κερδισε η μαρσειγ μεσα στο ανφιλντ. ποιος η μαρσειγ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 64
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Κατι για το Βερντερ-Ολυμπιακος

 

ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΡΜΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ?

Απο τον Μπουφον μεχρι τον Φιτσουλα που παιζει στην Αναγεννηση Βραβρωνας, ολοι οι τερματοφυλακες το πρωτο που μαθαινουν ειναι -οταν δεν μπορουμε να συγκρατησουμε, διωχνουμε προς το πλαι ή ακομα και εξω, παντως οχι προς το κεντρο

 

3 φασεις του κανανε, 3 γκολ επειδη δεν κρατησε την μπαλα(1 δεν μετρησε, 2 μετρησαν)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι για το Βερντερ-Ολυμπιακος

 

ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΡΜΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ?

Απο τον Μπουφον μεχρι τον Φιτσουλα που παιζει στην Αναγεννηση Βραβρωνας, ολοι οι τερματοφυλακες το πρωτο που μαθαινουν ειναι -οταν δεν μπορουμε να συγκρατησουμε, διωχνουμε προς το πλαι ή ακομα και εξω, παντως οχι προς το κεντρο

 

3 φασεις του κανανε, 3 γκολ επειδη δεν κρατησε την μπαλα(1 δεν μετρησε, 2 μετρησαν)

 

σκατα στα χερια ειχε αυτος ο τερματοφυλακας. πιο αναπηρος και απο τον χαλκια ειναι αυτος. κα νεκρους ανασταινει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν και Γιουναιτεντ η καλυτερη πουχω δει ειναι του Μεγα Ρεδοντο στον παλτοΜπεργκ μεσα στο Θεατρο, κυριως λογω των απιστευτων φαλτσων στην τακουνια, οποιος τοχει ας το βαλει

 

Πολυ καλη τριπλα πραγματι.

 

Αν και η αγαπημενη μου ειναι μια του ρονι στο ισπανικο πρωταθλημα.Αυτη που σηκωνει με το δεξι την μπαλα προς τα δεξια και ταυτοχρονα την ξαναχτυπαει με το ιδιο ποδι προς τα αριστερα.

 

Μετα εγινε και διαφημιση της Nike.

 

Α και αλλη μια στατικη του ρονι παλι στο ισπανικο πρωταθλημα που παει και καλα να κανει τακουνακι προς τα αριστερα, κουναει το ποδι και την δινει αριστερα στον επιθετικο που βγαινει στον κενο χωρο.Θυμαμαι το ειχαν κανει θεμα και βιντεο οι πανουτσοκαρπετοπουλαιοι που τοτε παρουσιαζανε το τσουλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και είναι αρκετά νωρίς για να έχουμε ολοκληρωμένη εικόνα των ομάδων, ποιές πιστεύετε ότι είναι οι 3 επικρατέστερες ομάδες για να πάρουν το CL;

Προσωπικά πιστεύω Μπαρτσελόνα, Τσέλσι και 'Ιντερ (αν και είναι η πιο loser ομάδα απ'όσες μετέχουν).

 

p.s. Δε θέλω εξυπνάδες στυλ Ολυμπιακός. :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και είναι αρκετά νωρίς για να έχουμε ολοκληρωμένη εικόνα των ομάδων, ποιές πιστεύετε ότι είναι οι 3 επικρατέστερες ομάδες για να πάρουν το CL;

Προσωπικά πιστεύω Μπαρτσελόνα, Τσέλσι και 'Ιντερ (αν και είναι η πιο loser ομάδα απ'όσες μετέχουν).

 

p.s. Δε θέλω εξυπνάδες στυλ Ολυμπιακός. :mrgreen:

 

Πραγματι ειναι υπερβολικα νωρις, και πολλα θα εξαρτηθουν στο ποιες θα πεσουν αντιμετωπες στα χιαστι αλλα για να γινει κουβεντα θεωρω μπαρτσα, ρεαλ και μαντσεστερ.

 

Τη μιλαν δεν την χωνεψα ποτε και γιαυτο δεν την βαζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Λοιπόν, αυτή η ιστορία με το Ντίντα έχει ανάψει άσχημα φιτίλια στη Σέλτικ.

 

Τώρα, κινδυνεύει να τιμωρηθεί ο θεατρίνος αλλά πολύ χειρότερα κινδυνεύει η Σέλτικ.

 

Πρώτον γιατί ο γελοίος που εισέβαλε και έριξε μπατσούλα στο Ντίντα διέφυγε και χάθηκε στο πλήθος (δεν ξέρω αν τον τσίμπησαν εντωμεταξύ, αλλά δεν έχω διαβάσει κάτι τέτοιο πουθενά).

 

Δεύτερον διότι στο επιχείρημα "έλα μωρέ, μια φαπίτσα του έριξε" η απάντηση είναι "δεν έχει σημασία, σημασία έχει ότι ο βλαξ διέσχισε κατά πλάτος ανενόχλητος το γήπεδο και η ασφάλεια κοιμόταν, τι θα γινόταν αν ήταν ψυχάκιας και κρατούσε μαχαίρι;"

 

Είναι σαν να λέμε, μην τιμωρηθεί μια ομάδα επειδή οι οπαδοί της ναι μεν έριχναν κέρματα στο γήπεδο αλλά δεν πέτυχαν κανένα...

 

Τέλος πάντων, η Σέλτικ ποντάρει στο ότι η Μίλαν αρχικά δήλωσε ότι δε θα αμφισβητήσει το αποτέλεσμα. Το θέμα, βέβαια, είναι ότι δεν εξαρτάται από τη Μίλαν αλλά από την ΟΥΕΦΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πραξη εννοειται οτι ειναι κατακριτεα. Εννοειται οτι επρεπε να εχουν καλυτερα μετρα ασφαλειας κ.τ.λ.

 

παρ'ολαυτα δε μπορει να μη μου ξεφυγει ενα γελακι, που ετσι οπως φαινεται ισα που τον ακουμπα, ο ντιντα τον κυνηγα για λιγα μετρα, το σκεφτεται λιγο και πεφτει λιποθυμος και τον σερνουν εξω με μια παγοκυστη στο χτυπημα.

 

Ενταξει ντιντα, μεχρι να παντρευτεις θα γιανει, χαλαρωσε. Αν μπορουσατε να το παρετε το ματς ας το περνατε στο γηπεδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Σίγουρα η βουτιά απαράδεκτη είναι και αντιδεοντολογική και τελικά δείγμα ολοζώντανο για τη ρίζα της φράσης "και δαρμένος, και κερατάς".

 

Αν θες να διαβάσεις άγρια χωσίματα στο Ντίντα, πέρνα λίγο από το site του BBC, εκεί να δεις τι γίνεται: Σκωτσέζοι εναντίον Ιταλών, Άγγλοι να ρίχνουν χολή, γέλιο άφθονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι για το Βερντερ-Ολυμπιακος

 

ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΡΜΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ?

Απο τον Μπουφον μεχρι τον Φιτσουλα που παιζει στην Αναγεννηση Βραβρωνας, ολοι οι τερματοφυλακες το πρωτο που μαθαινουν ειναι -οταν δεν μπορουμε να συγκρατησουμε, διωχνουμε προς το πλαι ή ακομα και εξω, παντως οχι προς το κεντρο

 

3 φασεις του κανανε, 3 γκολ επειδη δεν κρατησε την μπαλα(1 δεν μετρησε, 2 μετρησαν)

 

 

Ναι το τερμα εφταιγε οχι οτι τους πηδηξ@με αναποδα ολο το δευτερο ημιχρονο?Αλλα δεν πειραζει μου αρεσει να σας τσουζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Με όλο το σεβασμό προς την ελευθερία έκφρασης του καθένα, μήπως να μην μετατρέπαμε και τρίτο thread σε χώρο ανάλυσης του "είδε η γριά χαρά στα σκέλια της", "πόσο σας τσούζει" κτλ.;

 

Νομίζω αρκούν τα threads του Ολυμπιακού και του Παναθηναϊκού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...