Προς το περιεχόμενο

αγορα φορητου μεχρι και 1500ευρω


kokkalos77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια και χαρα σε ολους.ειμαι καινουριος και ζητω την ανοχη σας αν κανω κατι λαθος. θελω να αγορασω φορητο υπολογιστη μεχρι και 1500ευρω.εχω 2 laptops στο μυαλο μου χωρισ ομως να τα εχω δει απο κοντα : 1)sony vaio vgn-fz11s kai toshiba satellite a200-1gb.παρακαλω για την γνωμη σας οσον αφορα αυτα τα 2 μοντελα και πιθανοτατα προτασεις για κατι αλλο.το θελω για την δουλεια μου αλλα και για οικιακη χρηση (παιχνιδια,ταινιες).ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν παρεις (που σε συμβουλευω να παρεις οπωσδηποτε) επεκταση εγγυησης, θα πληρωσεις κατι παραπανω. Ετσι προτεινω το ακολουθο laptop με 3χρονια εγγυησης

 

hp 8710p 1658euro http://www.grammi.gr/eidos.aspx?kvd=55555385

 

Intel Core 2 Duo T7500, 2.20 GHz,

2GB DDR2-667 (2x1024),

HD 160GB SATA 5400rpm,

DVDRW DL, VGA Nvidia Quadro NVS 320M (ανωτερη της 8600gt)

17" TFT WSXGA 1680x1050,

κάρτα ήχου υψηλής πιστότητας, ηχεία, μικρόφωνο,

modem 56k, Κ/Δ gigabit, wireless LAN, bluetooth, firewire, 6xUSB, card reader 6-in-1, HDMI, TV-out, fingerprint reader, touchpad & pointstick, Li-Ion 8-cell, Vista Business GR & Euro, Norton Internet Security. Βάρος 3.40Kg, 3 έτη εγγύηση (1 για την μπαταρία).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερη επιλογη αν δεν είσαι γραφίστας...λογο quadro..με 50 ευρω παραπάνω..hp9543ev http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=69975850&product=985570..

 

αλλα εχει 1 χρονο εγγυηση και χειροτερη καρτα γραφικων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλα εχει 1 χρονο εγγυηση και χειροτερη καρτα γραφικων

 

καλυτερη καρτα γραφικων ναι αλλα απο οτι βλεπω στο forum οχι τοσο καλη οθονη σε σχεση με το sony.κανω λαθος?επαναλαμβανω δεν τα εχω δει απο κοντα.εχει καποιος καποιο απο τα δυο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω το dv9543ev ειμαι υπερ ευχαριστημένος απο την αποδοση του κ ετσι το προτεινω..το μηχάνημα κυριολεκτικα πετάει..εχω ανοιχτα aoe3 στα full γραφικα media player kaspersky kai 2 browsers κ δεν καταλαβαίνει τίποτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλυτερη καρτα γραφικων ναι αλλα απο οτι βλεπω στο forum οχι τοσο καλη οθονη σε σχεση με το sony.κανω λαθος?επαναλαμβανω δεν τα εχω δει απο κοντα.εχει καποιος καποιο απο τα δυο?

 

Εδω ομως τα συγκρινουμε ολα σαν συνολο και οχι μεμονωμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγκεκριμενα αυτον λογω χαρακτηριστικων και ποιοτητας:

 

hp 8710p 1658euro http://www.grammi.gr/eidos.aspx?kvd=55555385

 

Intel Core 2 Duo T7500, 2.20 GHz,

2GB DDR2-667 (2x1024),

HD 160GB SATA 5400rpm,

DVDRW DL, VGA Nvidia Quadro NVS 320M (ανωτερη της 8600gt)

17" TFT WSXGA 1680x1050,

κάρτα ήχου υψηλής πιστότητας, ηχεία, μικρόφωνο,

modem 56k, Κ/Δ gigabit, wireless LAN, bluetooth, firewire, 6xUSB, card reader 6-in-1, HDMI, TV-out, fingerprint reader, touchpad & pointstick, Li-Ion 8-cell, Vista Business GR & Euro, Norton Internet Security. Βάρος 3.40Kg,

3 έτη εγγύηση (1 για την μπαταρία).

 

Αλλα και οι toshiba μ@μ@νε !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια και χαρα σε ολους.ειμαι καινουριος και ζητω την ανοχη σας αν κανω κατι λαθος. θελω να αγορασω φορητο υπολογιστη μεχρι και 1500ευρω.εχω 2 laptops στο μυαλο μου χωρισ ομως να τα εχω δει απο κοντα : 1)sony vaio vgn-fz11s kai toshiba satellite a200-1gb.παρακαλω για την γνωμη σας οσον αφορα αυτα τα 2 μοντελα και πιθανοτατα προτασεις για κατι αλλο.το θελω για την δουλεια μου αλλα και για οικιακη χρηση (παιχνιδια,ταινιες).ευχαριστω

 

Packard Bell EASYNOTE MX67-P-010 , κορυφή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...