Προς το περιεχόμενο

ΔΩΡΕΑΝ Internet TV και πολλά...


videofreak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν μέχρι τώρα ψάχνατε για:

 

>> Internet TV από 133 χώρες

>> Tα πιο περίεργα βίντεος

>> LIVE video κάμερες

>> Και "πονηρά" stream

 

...τότε το http://www.kanalia.tv θα γίνει το στέκι σας!

 

:mrgreen:HOT: Στις live κάμερες, στην κατηγορία Ελλάδα έχει και ζωντανά την κίνηση από τον Κηφισσό, την Βασ. Σοφίας και τον Πειραιά!!!

 

Ερώτηση: Πιστεύετε πως ο χώρος της Web TV και γενικά η διασκέδαση μέσω διαδικτυακών καναλιών θα βρει πρόσφορο έδαφος στην Ελλάδα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Κάποια δουλέουν και κάποια όχι....

π.χ. τα link για κηφισό δεν δουλεύουν. Του Πειραιά δουλευει, και αυτό της Μυκόνου.

Ίσως έχουν πρόβλημα οι κάμερες τώρα....δοκιμάστε το το πρωί πάλι.

Πολύ καλό videofreak εάν κ εφόσον δουλέψουν όλα τα Link θα είναι τέλειο!!!

 

Edit: Μερικά αργούν κάνα 3λεπτο να ανοίξουν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sas

doulevi

tpt

re

pedia

 

ναι

σχεδόν

όλα

τα

κανάλια.

Από Ελλάδα ειδικά τώρα λειτουργούν όλες οι live κάμερες....Χτές το βράδυ μερικές δεν λειτουργούσαν!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o filos ksexase na episimani oti paizi MONO (gia tin ora) me windows media player kai merika kanalia einai mi diathesima prosorina. alla den mporoume na zitisime kai egihsis gia kati pou stin ousia den einai "episimo" kai fisika met apodoxon ;)

 

good work!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ όμως αν θέλω να δω ένα κανάλι θα προτιμούσα να το έβλεπα στην μεγάλη οθόνη του σαλονιού μου. Αλλά πως γίνεται αυτό. Δηλαδή πως μπορώ να βάλω κάτι που παίζεται αυτή την στιγμή στην οθόνη του pc μου μέσω Internet στην μεγάλη οθόνη του σαλονιού μου που χωρίζονται από κάτι τοίχους?

 

Κάτι τέτοιο Κάνει το apple tv αλλά πρέπει να έχεις κατεβάσει αυτό που θέλεις να δεις στο pc σου ενώ εδώ μιλάμε για απευθείας streaming.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...