Προς το περιεχόμενο

HEWLETT PACKARD PAVILION DV6520EA GJ012EA


vasilis-kristin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σε όλους σας ,θα ήθελα να μου πείτε αν αυτό αξίζει ,το θέλω για την κόρη μου που σπουδάζει, δεν έχει πολλές απαιτήσεις ,ούτε παίζει παιχνίδια ,και κάτι άλλο ,αυτό το Intel PRO/Wireless 3945 802.11a/b/g είναι ότι μπορεί να μπαίνει ασύρματα στο net,ευχαριστώ

 

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.900254

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιά χαρά φορητό είναι από την στιγμή που δεν απαιτείς υψηλές επιδόσεις σε παιχνίδια και προγράμματα επεξεργασίας εικόνας. Η καρτούλα Intel Pro/Wireless σου επιτρέπει να συνδεθείς μέσω Wifi σε κάποιο Access Point (δηλαδή να συνδεθείς στο Ίντερνετ μέσω ασύρματου δικτύου).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρεσε και μενα επειδη φοραει τον προσφατο επεξεργαστη της Ιντελ αλλα εχει μον 1 γιγκα μνημη και λεω να του προσθεσω περισσοτερη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά συγνώμη που άργησα να απαντήσω , αλλά μόλις γύρισα από την δουλειά μου , ευχαριστώ όλους για τις γρήγορες απαντήσεις σας , τα 150 ευρώ παραπάνω δεν είναι και κανένα σοβαρό ποσόν , το αξίζει , ευχαριστώ και πάλι ,μάλλον θα πάω για αυτό που πρότεινε ο theoninio7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τα εχεις προτιμησε το, ωστοσο κανει μια ερευνα αγορας απο που θα το παρεις ωστε να εχεις και εγγυηση. Παντως σε αλλο ποστ αποκλαυψα οτι η HP στην Ελλαδα δινει 1 χρονο και στη Τουρκια 2 ετη, δημιυοργωντας ετσι ανισοτητες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω και κάτι άλλο , ένα φιλαράκι μου σύστησε να κοιτάξω και τα multirama notebooks , έχουν 3 χρόνια εγγύηση και συγκεκριμένα αυτό http://www.multirama.gr/Multirama/product.aspx?a_id=111&cc_id=MultiramaNotebooks&cp_id=131791 τι λέτε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...