Προς το περιεχόμενο

Microsoft Office 2003 και 2007 παράλληλα. Γίνεται;


xaroula12

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα παιδια!!!Εχω μια αποριουλα και θα ηθελα οποιος ξερει να μου απαντησει και να μου πει αν γινεται και πως γινεται το εξης:εχω στον υπολογιστη μου τα οffice 03.και θελω να βαλω και του 07!αλλα να τα εχω ταυτοχρονα...γινεται???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

koumo με καλυπτουν τα office 03.θα ηθελα να βαλω και τα 07 για να τα μαθω!!!και μεχρι να τα μαθω σκεφτομουν να συνεχιζω να δουλευω μα τα 03...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Γινεται κανονικα.Εχω εγκατεστημενα και το office 2003 και το office 2007.Αρκει κατα την εγκατασταση να μην επιλεξεις να γινει αναβαθμιση του 2003.

Yeap,λειτουργει κανονικα.Κ απλα διαλεγεις με ποιο θα ανοιξεις το εκαστοτε doc,xls κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δημιουργήσει κάποιος εικονικό υπολογιστή πάλι δεν θα γίνεται να τα εγκαταστήσει; Αυτός πιστεύω είναι ο καλύτερος τρόπος, ούτε αναβάθμιση ούτε τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δημιουργήσει κάποιος εικονικό υπολογιστή πάλι δεν θα γίνεται να τα εγκαταστήσει; Αυτός πιστεύω είναι ο καλύτερος τρόπος, ούτε αναβάθμιση ούτε τίποτα.

Δεν νομιζω πως αξιζει τον κοπο να κανεις virtual machine μονο και μονο για να κανεις εγκατασταση το office 2007.Απο την στιγμη που λειτουργει μια χαρα μαζι με το 2003 και δεν εχει και τρελες απαιτησεις,δεν υπαρχει λογος για εξτρα διαδικασιες imho.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω πως αξιζει τον κοπο να κανεις virtual machine μονο και μονο για να κανεις εγκατασταση το office 2007.Απο την στιγμη που λειτουργει μια χαρα μαζι με το 2003 και δεν εχει και τρελες απαιτησεις,δεν υπαρχει λογος για εξτρα διαδικασιες imho.

Δεν λέω εικονικό υπολογιστή μόνο γι` αυτό. Στην πραγματικότητα μπορεί να σου προσφέρει πολλές ευκολίες μία virtual machine

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...