Προς το περιεχόμενο

iPod classic και βίντεο...


pappous_soulis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά,αγόρασα χτες το 80άρη classic,αλλά έχω ένα πρόβλημα.

Ότι βίντεο έχω και προσπαθώ να το περάσω μέσω iTunes μου βγάζει μήνυμα οτι δεν μπορεί να το παίξει το iPod. :(

 

Ξέρει κανείς τι φορματ πρέπει να είναι? Τα'χω ψιλοπάρει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην ανοίγω νέο thread,ήθελα να ρωτήσω πως μπορώ να διαγράψω οτιδίποτε μέσα απο το iPod?

 

Π.χ. είναι κάτι βιντεάκια που θέλω να βγάλω και δεν μπορώ να το κάνω.

Επίσης,ξέρεται αν μπορώ να φτιάξω το iTunes Library απ'την αρχή γιατί θέλω να βάλω τα mp3 σε μια σειρά. (γιατί είναι λίγο μπάχαλο...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Οταν θες να βγαλεις κατι, το αφαιρεις απο την βιβλιοθηκη του itunes ή το ξετικαρεις απλα. (απο το μπλε πλαισιακι που εχει καθε τραγουδι αριστερα του).

 

 

Τελειο για μετατροπες για βιντεο ipod ειναι το total video converter, αλλα προγραμματα που δοκιμασα μου εβγαλαν ασυγχρονιστο ηχο :S

 

Οταν αφαιρεις κατι απο το itunes εχεις την δυνατοτητα να το αφαιρεσεις μονο απο τη βιβλιοθηκη και οχι απο τον υπολογιστη. Οποτε τα ξαναπερνας οποτε θες. Ειδικοτερα αφου τα περασεις ενα χερακι tag editing με το MediaMonkey.... ;)

 

 

p.s. Το customer support dep χτυπησε υπερωριες σημερα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

τελικά το παρήγγειλα απο το ebay.co.uk την Παρασκευή και μου ήρθε την Τρίτη συστημένο (απο uk) και μάλιστα κατα 4? πιο φθηνά από το expansys.

Είναι τέλειο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Οταν θες να βγαλεις κατι, το αφαιρεις απο την βιβλιοθηκη του itunes ή το ξετικαρεις απλα. (απο το μπλε πλαισιακι που εχει καθε τραγουδι αριστερα του).

 

 

Τελειο για μετατροπες για βιντεο ipod ειναι το total video converter, αλλα προγραμματα που δοκιμασα μου εβγαλαν ασυγχρονιστο ηχο :S

 

Οταν αφαιρεις κατι απο το itunes εχεις την δυνατοτητα να το αφαιρεσεις μονο απο τη βιβλιοθηκη και οχι απο τον υπολογιστη. Οποτε τα ξαναπερνας οποτε θες. Ειδικοτερα αφου τα περασεις ενα χερακι tag editing με το MediaMonkey.... ;)

 

 

p.s. Το customer support dep χτυπησε υπερωριες σημερα :P

 

egw ta exo afairesei kapoia tragoudia apo to library kai sto ipod epeimenoun na yparxoun....ti mporei na ftaiei???to classic 80GB exo kai ego,den pisteuw na exei kati... einai kalo na tou kanw restore?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις κανει sync? Μηπως δεν εκανε sync λογω του οτι αφαιρεσες τραγουδια και δεν το προσεξες;

 

Συνδεσε το ipod και επελεξε να κανεις sync χειροκινητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...