Προς το περιεχόμενο

Forthnet VS On Telecoms


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά έχω forthnet 2play και οι εντυπόσεις μου δεν είναι και οι καλύτερες.Τους πρώτους 2 μήνες όλα ήταν άψογα.Τρελές ταχύτητες καθόλου lag ή ping στο Battlefield 2142 αλλά μετά οι ταχύτητες πέσανε στο μισό και κάθε μέρα disconnects και μετά connects.Είμαι πάρα πολύ απογοητευμένος και το μόνο σίγουρο είναι ότι 8α φύγω από τη forthnet.Απλά επειδή 8ελω οποσδοίποτε 2play(τηλέφωνο-internet) και η on μου φαίνεται καλή.Υπάρχει κάποιος που έχει ή γνωρίζει περί του θέματος ή ξέρει να μου προτείνει κάτι άλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On εγω δεν εχω, αλλα εχει ο γειτονας. Οταν δεν το χρησιμοποιει και κατεβαζω απο rapidshare με downloader πιανω παντα σχεδον 700-900 kb/s

Για τηλεφωνο κλπ δεν ξερω να σου πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

exw ki egw apisteuta provlhmata me 2 play telika apodeix8hkane aneparkeis. Sthn arxh phgaine poly kala, twra 4 mhnes meta exw 3 aposyndeseis ka8e mera otan ksanasyndeetai to margin einai 1 h 2 db. H poiothta ths syndesh einai kakisth kai eidika ama eisai gamer einai apisteuta anaksiopisth.

 

EDIT!. Akyro gia thn ON. Mperedeutika me allh etairia. To mono kako pou exei h On einai oti einai athens mono

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

exete psaksei na vrite ti ftaiei kai pesan oi taxytites??

 

afentiko de nomizo pos epeidi meta apo 2 mines se theorisan dedomeno eipan na sou riksoun tin taxitita..kati tha ftaiei..

 

isos edo yparxei mia apantisi (pros to telos): http://www.insomnia.gr/vb3/showthread.php?t=213147&page=2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...