Προς το περιεχόμενο

Xbox 360 games copy


klepidas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

pedia telika ta programmata den me voithisan xerete tpt allo???to game cloner kanei douleia??enoo na antigrafo apo dvd se dvd as poume apo to forza na to antigrapso kai na to exo kai ego...an xerete valte kai site sto opoio tha mporo na katevaso to progrrama

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
ImgBurn' date=' kai pas -tools-settings-write-layer break(for dl media) dialegis user specified kai vazis 1913760 kai ise etimos[/QUOT

 

 

to ekana auto pou eipes kai vasika den vriskei to authentiko cd gia na to antigrapsei[/quote']

 

Τα αντίγραφα αντιγράφονται έτσι όχι τα original... Πρέπει να φλασάρεις ειδικό firmware στο DVD drive του 360 για να αντιγράψεις original... Τα DVD drive του pc δε μπορούν να "δουν" τα γνήσια DVD του ΧΒΟΧ...

 

Y.Γ. Με πρόλαβε ο Bougas...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 10 μήνες μετά...

παιδες θα με περασετε για αχρηστο αλλα εμενα η απορια μου ειναι αν μπορω να παρο ενα πεχνιδι απο το δνδκλαμπ και να το περασο κατευειαν στ χβοχ κρατοντασ το στο σκλιρο του.με λιγα λογια ποσ μπορο να εχο στ σκλιρο μου αποθηκευμενα πεχνιδια και να τα ανιγο χορις σιντι ι εστο να παιζο κατεβασμενα παιχνιδια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες θα με περασετε για αχρηστο αλλα εμενα η απορια μου ειναι αν μπορω να παρο ενα πεχνιδι απο το δνδκλαμπ και να το περασο κατευειαν στ χβοχ κρατοντασ το στο σκλιρο του.με λιγα λογια ποσ μπορο να εχο στ σκλιρο μου αποθηκευμενα πεχνιδια και να τα ανιγο χορις σιντι ι εστο να παιζο κατεβασμενα παιχνιδια?

 

Οχι αν δεν εχεις το DVD στο drive το game δε θα ξεκινησει ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ, εστω και αν το εχεις σωσει στο σκληρο (ειχαμε καλομαθει με το XBOX 1);)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...