Προς το περιεχόμενο

Xbox 360 games copy


klepidas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ImgBurn, kai pas -tools-settings-write-layer break(for dl media) dialegis user specified kai vazis 1913760 kai ise etimos

 

εκανα αυτο ακριβως που λες ,η εγγραφη εγινε ,το εβαλα στο 360 και το βλεπει σαν dvd και φυσικα δεν παιζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανε κανα firmware update στο DVDRW (η δοκιμασε με αλλο DVDRW), αγορασε Verbatim +DL δισκάκια, στο ImgBurn φορτωσε το .dvd αρχειο (οχι το .iso) και γραψε σε ταχυτητα x2.4

 

υ.γ.

Η ρυθμιση που περιγραφει ο trojan21 ειναι το ιδιο πραγμα βεβαια με το να φορτωσεις το .dvd αρχειο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

υπαρχει προγραμμα για να γραφτουν τα παιχνιδια του xbox 360 και x box 1.ειναι το Xbox Backup Creator γραψτω στο google υπαρχουν μερικεσ σελιδες ποθ το δινοθν δωρεαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Πολύ ωραία..Για να συνοψήσουμε το θέμα:

 

1)Όταν θέλουμε να να πάρουμε ενα παιχνίδι για το xbox 360 απο το βίντεο κλάμπ και να το αντιγράψουμε τι κάνουμε??

 

2)Όταν θέλουμε να κατεβάσουμε απο μια ιστοσελίδα παιχνίδια για το xbox 360 στο υπολογιστή και απο εκεί στο DVD τι κάνουμε??

 

3)Άν θέλουμε να αγοράσουμε παιχνίδια αντιγραμένα απο ενα μαγαζί χρειαζόμαστε τσιπάρισμα όπως και στις προηγούμενες κονσόλες??

 

 

Νομίζω με τις απαντήσεις που θα πάρουμε θα λυθούν οι περισσότερες απορείες και εμένα και των παιδιών που δεν γνωρίζουν.

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραία..Για να συνοψήσουμε το θέμα:

 

1)Όταν θέλουμε να να πάρουμε ενα παιχνίδι για το xbox 360 απο το βίντεο κλάμπ και να το αντιγράψουμε τι κάνουμε??

 

2)Όταν θέλουμε να κατεβάσουμε απο μια ιστοσελίδα παιχνίδια για το xbox 360 στο υπολογιστή και απο εκεί στο DVD τι κάνουμε??

 

3)Άν θέλουμε να αγοράσουμε παιχνίδια αντιγραμένα απο ενα μαγαζί χρειαζόμαστε τσιπάρισμα όπως και στις προηγούμενες κονσόλες??

 

Κανουμε και λιγο αναζητηση.

Αυτο κανουμε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανουμε και λιγο αναζητηση.

Αυτο κανουμε :P

 

Ευχαριστώ για την συμβουλή σου αλλά για να έχω κάνει εγγραφή στο site χθές για μένα παει να πει οτι δεν ξέρω καλά αγγλικά για να ψάξω πληροφορίες αλλού..

Έχω παίξει ενα σορό βίντεο στο y.t. για να καταλάβω τι παίζει αλλά δυστυχώς δεν έβγαλα και πολλές άκρες..Αν έχει κανένας διάθεση να απαντήσει για να βάλω και εγω μια σειρά σε αυτά που γνωρίζω για το xbox έχει καλός,αλλιώς θα το μάθω απο μόνος μου έχοντας ξοδέψει πολλά χρήματα μόνο για τα double layer DVD..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

ρε παιδιά ποιο εύκολο είναι να κατεβάσεις το iso ( 1 ώρα μου παίρνει) ποιος κάθεται τώρα να ασχοληθεί με ripping.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...