Προς το περιεχόμενο

Αιώνιοι ... Φάκελοι


asterias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω δύο φακέλους στον υπολογιστή μου, οι οποίοι δεν διαγράφονται με ΤΙΠΟΤΑ. Δοκίμασα και το Unlocker αλλά τα ίδια... Αυτό που γράφει είναι: ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΗ Η ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΤΟΥ ΑΡΧΕΙΟΥ: ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΗ Η ΑΝΑΓΝΩΣΗ ΑΠΟΤΟ ΑΡΧΕΙΟ Η ΤΟΝ ΔΙΣΚΟ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ. Μπορεί να βοηθήσει κανείς την κατάσταση; Thanks...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού λέει το παλικάρι ότι δοκίμασε με το Unlocker.

 

Προσπάθησε μέσα από το nero. Κάνε τη διαδικασία που θα έκανες να γράψεις ένα cd και στο σημείο που διαλέγεις ποιά αρχεία θα βάλεις στο cd, βρες τα "αιώνια αρχεία", κάνε δεξί κλίκ και επέλεξε διαγραφή.

 

Ότι αρχεία δεν μου φεύγουν με το unlocker, φεύγουν έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά εγώ έχω Vista εδώ και 3 μήνες, και σε τέτοια προβλήματα με παρόμοια αρχεία-φακέλους το Unlocker δεν κάνει τίποτα. Στα xp δούλευε άψογα, αλλά τώρα όχι. Δεν βλέπει καμιά κλειδωμένη διεργασία, και δεν κάνει διαγραφή, αλλά ζητάει επανεκκίνηση. Αυτό με το nero δεν το ήξερα, έχω και πάνω απο ένα χρόνο βέβαια να το χρησιμοποιήσω. Εντύπωση μου κάνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσέξτε το μήνυμα του παιδιού. Δε λέει access denied, δεν το χρησιμοποιεί κάποιος, λέει "ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΗ Η ΑΝΑΓΝΩΣΗ ΑΠΟΤΟ ΑΡΧΕΙΟ Η ΤΟΝ ΔΙΣΚΟ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ. "

 

Πολύ πιθανό πρόβλημα στο σύστημα αρχείων. Χρειάζεται check disk. Τα προβλήματα που λύνει το unlocker και το nero είναι όταν χρησιμοποιείται το αρχείο, όχι όταν έχει βαρέσει ο FAT ή ο MFT...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού λέει το παλικάρι ότι δοκίμασε με το Unlocker.

 

Προσπάθησε μέσα από το nero. Κάνε τη διαδικασία που θα έκανες να γράψεις ένα cd και στο σημείο που διαλέγεις ποιά αρχεία θα βάλεις στο cd, βρες τα "αιώνια αρχεία", κάνε δεξί κλίκ και επέλεξε διαγραφή.

 

Ότι αρχεία δεν μου φεύγουν με το unlocker, φεύγουν έτσι.

 

Μάλλον πρέπει να επισκεφτω οφθαλμίατρο...Sorry!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...