Προς το περιεχόμενο

HEROES στο ALTER


disqualified

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η πληροφορία είναι σωστή και εγώ το άκουσα σε ένα διαφημιστικό. Το θέμα είναι αν θα το κρατήσουν στις 21:00. Βέβαια αυτό εξαρτάται από την απήχηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο στο αλτερ, αν και δεν πιστευω οτι θα κανει τηλεθεαση. Και αυτο γιατι υπαρχουν δυο κατηγοριες τηλεθεατων:

1) Αυτοι που τα εχουν δει ηδη (σαν κι εμενα) και θα βαρεθουν να κατσουν να ξαναδουν ολα τα επεισοδεια.

2) Αυτοι που δεν βλεπουν (ξενες) σειρες.

Γενικα δεν πιστευω οτι το κοινο της ελληνικης τηλεορασης ειναι ετοιμο για τετοιες σειρες.

(Α, και το STAR θα βαλει supernatural :D)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Υπάρχουν και αυτοί που θα δουν 2-3 επεισόδια, θα κολήσουν και θα "δανειστούν" τα υπόλοιπα από φίλους τους. Θα είναι δύσκολο επίσης να συζητήσεις σε παρέα περι Heroes, όταν πχ κάποιοι ξέρουν τι γίνεται μέχρι και τη 2η season.

Ως κίνηση ωστόσο είναι καλή από το ALTER.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(Α, και το STAR θα βαλει supernatural :D)

Αυτο θα τιο βλεπω, οπως και House

 

Γενικα στην Ελληνικη Τηλεοραση δεν πιανουν οι σειρες με continiuty τυπου Λοστ κ 24. Πιανουν οι αυτοτελεις τυπου Smallville, Ηοuse, Friends κτλ

 

Γιατι οσοι μπορουν και τους αρεσει η συνεχεια σε μια σειρα τις εχουν δει ήδη απο internet και οσοι δεν μπορουν απλα δεν τις βλεπουν. Αντιθετα πχ ανετα καθομαι και βλεπω ενα επισοδειακι Supernatural ή Ηοuse αν και θα το εχω ξαναδει γιατι ειναι αυτοτελες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά είναι σίγουρο? Γιατί προμηθεύτηκα περιοδικό που γράφει το πρόγραμμα Tv και δεν αναφέρει τίποτα ούτε σειρά ούτε ώρα ούτε σε κάποια άλλη μέρα της εβδομάδας, τώρα θα μου πείτε τα περιοδικά πάντα λάθη γίνονται....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ μια ξένη σειρά που αξίζει να δεις.

Μετά από τις μάπες Lost, 24, smallville κτλ που πραγματικά είναι για τα μπάζα βλέπουμε και μια αξιόλογη σειρά.

 

Σίγουρα θα πιάσει αλλά ελπίζω να μην έχουμε ομαδική στροφή σε τηλεσειρές που αφορούν μόνο το αργόσχολο αμερικάνικο κοινό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...