Προς το περιεχόμενο

htc p3600


VISTA-17041992

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο δεκτης GPS του Ρ3600, απο πλευρας ευαισθησιας, δεν ειναι και οτι καλυτερο. Θα ελεγα οτι ειναι απαραιτητη η εξωτερικη κεραια για σωστη πλοηγηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

einai fovero mhxanhma !! to exo doulepsei para polles fores !! kai me to gps tou den antimetopisa kapoio provlhma !! einai polu grigoro kai plhres mhxanhma 1!:) pantos an exeis na doseis parapano lefta des kai to neo htc tytn II to opoio einai apisteutooooo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 'χω 2 μήνες τώρα το ppc, o δέκτης gps είναι κομπλέ, δηλαδή τον προορισμό σου θα τον βρεις σίγουρα, τώρα αν θές να έχει ακρίβεια τετραγωνικού μέτρου και απόκριση ελάχιστων δευτερολέπτων προτίμησε κάτι με SirfStar III.

Κατά τ' άλλα το ppc φυσάει,άψογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Tην ιδια γνωμη εχω και εγω με τους προλαλησαντες απλα καταπληκτικο..και σα λειτουργικοτητα και σαν design..Αλλα εχω μια απορια , εχει βαλει κανενας Windows 6 ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Πολυ καλη λυση ειναι το p3600.Ειναι και κατασκευαστικη εταιρια η HTC τη αλλο θες??Ρωτας κιολας.Μετα ομως αμα διαθετεις τα λεφτα πανε καλυτερα στο htc tyntII.Ειναι ΦΟΒΕΡΟ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάμε για μία συσκευή που τα έχει πλέον τα χρονάκια της και επιπρόσθετα δεν έχει WM6 official. Εξαρτάται βέβαια από τα χρήματα που σκοπεύεις να διαθέσεις. Θα πρότεινα ανεπιφύλακτα το HTC Touch Cruise ή το HTC Kaiser.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...