Προς το περιεχόμενο

Συνεργασία Insomnia με Greektvsubs.gr


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είμαι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσω τη συνεργασία του Insomnia με ένα από τα καλύτερα ελληνικά site και προσωπικά αγαπημένο, το greektvsubs.gr

 

Από το καλοκαίρι ήδη έχουμε θέσει τα θεμέλια με τη φιλοξενία στο server του Insomnia όπου πιστεύω σήμερα να έγινε κατανοητό ότι έφτασε στα όρια του με τις αλλεπάλληλες καθυστερήσεις και ήδη προγραμματίζουμε άμεσα αλλαγές.

 

Μελλοντικά θα σας έχουμε διάφορες ανακοινώσεις με αρκετά οφέλη και για τις δύο κοινότητες. Μέχρι τότε λιγάκι υπομονή για τις καθυστερήσεις που παρουσιάζονται και στις δύο ιστοσελίδες μιας και είναι θέμα χρόνου να εξαφανιστούν.

 

icon1.gif Greektvsubs.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετικά νέα! Τα 2 αγαπημένα μου Ελληνικά φόρουμ κάτω από την ίδια στέγη! Μπράβο παιδιά... Εϊμαι μέλος στο GreekTVSubs πολύ καιρό τώρα και είμαι και αρκετό καιρό μέλος στο Insomnia και αγαπώ και έχω δεθεί και με τα 2 σάιτ! Συγχαρήτηρια παίδες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hal9000 Θα μας κάνεις να παθουμε τίποτα ...

Δυο από τα αγαπημένα μου site μαζι!!! Τ ε λ ε ι α!!!

Αντε και ακόμη εις ανώτερα πολύ ανώτερα!!!!

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

bravo bravo παιδιά....

το greektvsubs.gr είναι ένα site πολύ χρήσιμο και πρέπει να υποστηρίζουμε την προσπάθεια που κάνουν όλα τα παιδιά εκεί για να έχουμε εμείς τους υπότιτλους στην ώρα τους!!!

Πολύ καλή η συγκατοίκηση....άντε να λυθούν και τα μικροπροβλήματα (laaaaggggg) και όλα τζι τζι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητήρια...

Οι αλλαγές έγιναν δυναμικά κάτι που μας είχατε υποσχεθεί..Περιμένουμε και άλλες εκπλήξεις....

Μια-Μια όμως,μου αρέσουν περισσότερο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη συνεργασια και καλη δυναμη στο εργο σας, φυσικα ειναι ενδιαφερον τοσο απο πλευραςω περιεχομενου οσο και απο την πλευρα να εχουν οι χρηστες ολο και περισσοτερες επιλογες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταπληκτικά τα νέα. Ως ενεργό μέλος στο GreekTVSubs και λιγότερο στο Insomnia, μπορώ να πω ότι ανακουφίστηκα πολύ με την ανακοίνωση της συγκεκριμένης συνεργασίας, καθώς πλέον έχοντας ως backup τη στοιβαρότητα και το κύρος ενός site όπως το insomnia, πιστεύω ότι τα προβλήματα που μας ταλαιπωρήσανε το καλοκαίρι, θα αποτελούν παρελθόν.:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...