Προς το περιεχόμενο

τι γίνετε με το greektvsubs.gr


ntinos82st

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Πάντως σε εμένα δε βγάζει ούτε καν το μήνυμα του vBulletin, παρά μόνο πρόβλημα φόρτωσης σελίδας. BTW η καινούρια ip του site ποια είναι γιατί την προηγούμενη φορά η Altec :mad: έκανε κανά μήνα :confused: να ενημερώσει τους dns.

Και σε μένα αυτό βγάζει

Τι να κάνουμε υπομονή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά!

Απο σύνδεση OTENET μου βγάζει δεν βρέθηκε ο εξυπηρετητής.

Αν χτυπήσω κατευθείαν την IP του site μου βγάζει το μήνυμα vbulletin.

Περιμένουμε. Καλό κουράγιο!! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά. Βρεθήκαμε ξανά εδώ ε; Εγώ έχω tellas και μου γράφει τα παρακάτω:

Δεν βρέθηκε ο εξυπηρετητής

http://www.greektvsubs.gr δεν εντοπίστηκε. Ελέγξτε το όνομα του αρχείου και προσπαθήστε ξανά.

* Ελέγξτε τη διεύθυνση για ορθογραφικά λάθη όπως

ww.example.com αντί για

http://www.example.com

 

* Αν δεν μπορείτε να φορτώσετε καμιά σελίδα ελέγξτε τη σύνδεση του υπολογιστή σας

στο δίκτυο.

 

* Αν ο υπολογιστής σας ή το δίκτυο σας προστατεύεται από ένα firewall ή ένα διαμεσολαβητή, βεβαιωθείτε ότι

επιτρέπεται στο Firefox να έχει πρόσβαση στον ιστό.

Ελπίζω και εγώ να συνδεθούμε σύντομα.:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελα ρε μιμικα τι κανεις;

και εγω τελλας εχω και πολυ φοβαμαι οτι μαλλον θα αργησουν σε εμας να αλλαξουν τα DNS και παλι θα χρειαστει να κανουμε αυτ΄΄ο με τα hosts..

off topic :

τονυ, οταν ξαναανοιξει το GTVS, στο σπαμ, θα σου πω εγω για το death note!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι γίνεται Αχιλλέα. Τρελό πακέτο χθές. Κάθε πέντε λεπτά έκανα ανανέωση της σελίδας μήπως και συνδεθώ αλλά τίποτα. Ελπίζω μέσα στη μέρα να γίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω το ελπιζω... να δουμε.. σε καποια φαση στο σπαμ, ηθελα να ανεβασω ενα βιντεο για το grigd (νομιζω) που θα γινονταν νονος, και δεν τα καταφερα.. μεσα σε 1-2 λεπτα, ειχε κολλησει και μετα το μυνημα το vbull.... και απο τοτε τιποτα..

τωρα στη δουλεια που ειμαι εχει proxy server οχι πως ξερω τι ειναι αυτο, αλλα δεν με κοβω απο εδω να τα καταφερνω, μεχρι τις 3..

Παιδια αν καποιος μπει, οτι ISP και να εχει ας το πει ετσι..

 

Τι καθε 5 λεπτα.. Σημερα το πρωι 5και μιση που σηκωθηκα ξαναδοκιμασα ο κολλημενος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην ψάχνεστε υπομονή… τίποτα το ανησυχητικό. Απλά μερικά μικροπροβλήματα στο στήσιμο του server (όχι του site και της μεταφοράς του). Μόλις λυθούν αυτόματα όλοι αυτοί που βλέπουν ότι δεν βρέθηκε το site θα έχουν πρόσβαση άμεσα, το μήνυμα αυτό ίσως έπρεπε να σας κάνει να χαίρεστε (μέσα στην λύπη σας) και λίγο γιατί σημαίνει πως ο DNS σας έχει αλλάξει, απλά δεν μπορεί να σας υποδεχτεί ο server.

 

Όσοι ανησυχούν για την ακραία περίπτωση που δεν θα μπορούν ούτε αύριο να μπουν να λάβουν το Heroes και το PB, (αν και θεωρούμε αφύσικο αύριο να μην έχει λυθεί το πρόβλημα) θα έχουν την δυνατότητα να λάβουν τους υπότιτλους από το «αδελφάκι» μας το Insomnia, με την ίδια ταχύτητα και ποιότητα που διακρίνει το GreekTVsubS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή με το μήνυμα:

Δεν βρέθηκε ο εξυπηρετητής

σημαίνει ότι δεν χρειάζεται να γίνει κάποια αλλάγή και όταν είναι έτοιμος ο server θα μπορέσουμε να συνδεθούμε;

Συγγνώμη που ρωτάω αλλά είμαι λίγο άσχετη με αυτά τα θέματα.

@civil78 σε ευχαριστούμε για όλη τη προσπάθεια που γίνεται από την πλευρά σας και για την ενημέρωση από μας κάνετε από το "αδελφάκι" μας το insomnia.:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην ψάχνεστε υπομονή… τίποτα το ανησυχητικό. Απλά μερικά μικροπροβλήματα στο στήσιμο του server (όχι του site και της μεταφοράς του). Μόλις λυθούν αυτόματα όλοι αυτοί που βλέπουν ότι δεν βρέθηκε το site θα έχουν πρόσβαση άμεσα, το μήνυμα αυτό ίσως έπρεπε να σας κάνει να χαίρεστε (μέσα στην λύπη σας) και λίγο γιατί σημαίνει πως ο DNS σας έχει αλλάξει, απλά δεν μπορεί να σας υποδεχτεί ο server.

 

Όσοι ανησυχούν για την ακραία περίπτωση που δεν θα μπορούν ούτε αύριο να μπουν να λάβουν το Heroes και το PB, (αν και θεωρούμε αφύσικο αύριο να μην έχει λυθεί το πρόβλημα) θα έχουν την δυνατότητα να λάβουν τους υπότιτλους από το «αδελφάκι» μας το Insomnia, με την ίδια ταχύτητα και ποιότητα που διακρίνει το GreekTVsubS.

 

Ναι ρε civil οκ!!!Να σαι καλα.. Thanks!

δεν εχει και τετιοι κουμπακι εδω... ;);)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή με το μήνυμα:

Δεν βρέθηκε ο εξυπηρετητής

σημαίνει ότι δεν χρειάζεται να γίνει κάποια αλλάγή και όταν είναι έτοιμος ο server θα μπορέσουμε να συνδεθούμε;

Συγγνώμη που ρωτάω αλλά είμαι λίγο άσχετη με αυτά τα θέματα.

@civil78 σε ευχαριστούμε για όλη τη προσπάθεια που γίνεται από την πλευρά σας και για την ενημέρωση από μας κάνετε από το "αδελφάκι" μας το insomnia.:-)

 

Θεωρητικά και με βεβαιότητα 99% σημαίνει αυτό… όσο για την απαισιόδοξη άποψη… μέγα τα θαυμαστά σου έργα κ.Αποκλειστικέ Διακομιστή (dedicated server) lol…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας! Είμαι κι εγώ ένας "εξαρτημένος" με το greekTVsubs.gr! Από χθες παλεύω να πάρω κάτι υπότιτλους που θέλω, αλλά μάταια.

Αν συνεχίσει να υπάρχει πρόβλημα, δεν είναι μόνο το Heroes και το Prison Break. Πιστεύω ότι πολύς κόσμος "καίγεται" για το τρίτο επεισόδιο του Dexter. Επίσης, μου έστειλε ο θείος όλη την πρώτη season του Supernatural, και χθες την πάτησα άσχημα.

Αν υπάρχει κάποιος τρόπος να προμηθευτώ αυτούς τους υπότιτλους από εδώ, θα ήμουνα πολύ χαρούμενος.

Ευχαριστώ προκαταβολικά όποιον με βοηθήσει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...