Προς το περιεχόμενο

Nero 8 και μνημη RAM


koulouri

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξερω τι εχουν παθει αυτοι στην Ahead ...

Μπας και φτιαχνουν και μνημες RAM?

ΑΜD 3800+ ( δυπηρυνος )

2 GB RAM 667MHz

Vista Ultimate 64x

και οταν παω να κανω copy to DVD οχι on the fly

η μνημη RAM φτανει στο 100% και το PC σερνει του θανατα!!!!

Γιατι?Εχω κανει καποια ρυθμιση εγω?εχεις τετοιες τρελες απαιτησεις το NERO8 ?

:mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ έχεις τέτοιες τρελές απαιτήσεις από το πρόγραμμα εγγραφής σου? Ας πουμε, σε σχέση με το 6, τι παραπάνω αξιοποιείς στο 8 και το επέλεξες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O υπανιγμός μου ήταν άλλος: δεν φταίει το μηχάνημα που δεν είναι latest (λες και του φορτώσαμε το Crysis), αλλά ο χρήστης που πάει και φορτώνει τα latest - που συνήθως γίνονται όλο και πιο βαριά, χωρίς να προσφέρουν τίποτα νέο στον μέσο από εμάς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισης περα απο αυτη τη μανια με το να βαζει κανεις οτι πιο νεο στο pc του απορω πως μερικοι κατεβαζουν ως update ακομα και beta εκδοσεις! απο antivirus μεχρι το πιο απλο προγραμα συντηρησης pc....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

eixa to 8 egw poli prin apo merikous mines kai paraligo na meinw karaflos apo oti epatha.Telika to esteila sto d...o kai evala ksana to 7.Sto 8 eixa kapoia provlimata opws Poli mnimi argei na teleiwsei to DVD pou piga na grapsw[900 mb mesa se 3 wres amannn] kai otan pas na katevaseis tin aggliki ekdosi apo to site tis Ahead dn kserw ti ginete kai mou pernane ta ellinika ston forito mou pou einai kai tis Dell to XPS M170[Na einai kala to TV_SHOW Stargate Atlantis pou xreisimopoiei tetoia Laptop]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...