Προς το περιεχόμενο

Linksys wag354g παρακαλω δειτε λιγο---->


BladeRunner

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω το linksys wag354g ,το κλασσικο που εδινε η φορθνετ με συνδεση adsl.

Ειμαι απολυτα ευχαριστημενος,του εχω ολες τις αναβαθμισεις,δεν εχω disconnect κτλ ομως...

Ομως σε μια εβδομαδα θα μου ερθει το double play με το συνοδευτικο siemens router.

Η ερωτηση που θελω να κανω,επειδη ειμαι απολυτα ευχαριστημενος απο το wag354g και επειδη του εχω τα απειρα port forward απανω και δεν θελω να μπω στην διαδικασια να τα ξανακανω με το siemens,μπορω να το κρατησω το linksys αντι του siemens?

Δηλαδη θα πιανει μεχρι τα 24mbs(λεμε τωρα,σιγα που θα πιασει ποτε τοσο) η θα κλειδωνει καπου?

Γενικα φτανει στα 24,ειναι adsl2+,η κλειδωνει σε καποια ταχυτητα?

 

Ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το τελευταίο firmware υποστηρίζει ADSL2+...

 

Τώρα για το ιδιόκτητο δεν ξέρω να σου πω...

Δεν νομίζω να έχεις κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα πάντως...

 

Και να κλειδώνει λίγο παρακάτω δεν νομίζω να δεις ουσιαστική διαφορά

σαν αποτέλεσμα..

 

Δοκιμάζεις και τα 2 και βλέπεις...

Αν και απο ότι έχω διαβάσει θέλει κάποιες μέρες για να

"σταθεροποιηθεί" η γραμμή σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα με την 1.0.11 υποστηριζει adsl2+

βεβαια λογω αποστασης απο το κεντρο κλειδωνω μεχρι 7,5 αλλα αυτο ειναι αλλη ιστορια

επισης το siemens που θα σου στειλουν εχει πανω 1 ethernet, 1 usb και δεν εχει ασυρματο,υποψην

αυτος ειναι κι ο λογος που εγω δεν το χρησιμοποιω τελικα κι εμεινα με το παλιο, και δεν εχω κανενα απολυτως π;αραπονο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eβαλα το τελευταιο firmware που να μην το εβαζα!!!

Μεχρι προτινος δεν ειχα ουτε ΕΝΑ DISCONNECT!Λεγανε ολοι για τα disconnects του linsys wag354g και δεν ειχα γευτει τι σημαινει το καταραμενο disconnect...

Τωρα τι να κανω?Εχω κανει ολους τους πειραματισμους.

Υποψιν οτι δεν ακολουθουσα μεχρι το firmware update τις τραγικες υποδειξεις του ρουτερ απο την φορθνετ αλλα το ειχα σε PPPoE και φυσικα connect on demand και llc.

Τωρα ειτε ακολουθοντας τα δικα μου ειτε της φορθνετ εχω disconnect.Δηλαδη ελεος δεν εχει νοημα να αφησω το pc ολη νυχτα να κατεβασει,αφου το rapget καπου θα κολλησει....

Το firmware που εβαλα ηταν το 1.01.09gr-beta.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

auto ine to teleuteo apo forthnet pou linei ta disconects.meta iparxoun ta hachked kai iparxoun kai ta official apo to site tis linksys.ta hacked einai edo.

http://l1nux.h4ck3r.googlepages.com

apo tin linksys iparxei pio new.genikos se ote dslam pezei pppoa kai se forthnet double play pppoe.dokimase kai ena reset sta default.episis an den sou kanei dokimase kai pio new alla mporei na pas kai se pio palio ama thes.den iparxei thema oso thimame.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...