Προς το περιεχόμενο

Angelos Hub


painter4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Paidia kserei kaneis an to en logw hub einai down edw kai kairo?

Den mborw na syndethw me tipota.

 

*** Connecting to angelos0dc.no-ip.info:1411...

*** A connection attempt failed because the connected party did not properly respond after a period of time, or established connection failed because connected host has failed to respond.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όπως θα δεις και εδώ βάσεις τωνα απαντήσεων των παιδιών δεν πρέπει να έχει πρόβλημα ο server αλλα μάλλον οι ρυθμίσεις του DC++ σου , για ρίξε μια ματιά ή πες μου ολόκληρο το μήνυμα λάθους που σου βγάζει , ρίξε μια ματιά και στην σελίδα του HUB

 

http://www.angelos0.com/index.php

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

basika afto einai olo to mhnyma.

 

tsakara to post poy moy eipes, alla den brhka kati pou na boithaei.

 

eimai piws apo route, exw anoiksei thn 1412 TCP&UDP basika afta.

 

se alla hubs mbainw mia xara, gi afto exw problhmatistei.

 

episesi h dieythynsh toy dark angel poia einai?

 

Pantws me ton aggelo exw faei ton kosmo na brw kati kai den mborw na katalabw ti ftaiei?

Na thelei kamia porta akoma? ti na pw..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

basika afto einai olo to mhnyma.

*** Connecting to angelos0dc.no-ip.info:1411...

*** A connection attempt failed because the connected party did not properly respond after a period of time, or established connection failed because connected host has failed to respond.

 

tsakara to post poy moy eipes, alla den brhka kati pou na boithaei.

 

eimai pantws pisw apo router, exw anoiksei thn 1412 TCP&UDP basika afta.

 

se alla hubs mbainw mia xara, gi afto exw problhmatistei.

 

episesi h dieythynsh toy dark angel poia einai?

 

Pantws me ton aggelo exw faei ton kosmo na brw kati kai den mborw na katalabw ti ftaiei?

Na thelei kamia porta akoma? ti na pw..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν δουλεύει και μια βόλτα που έκανα σε κανα δύο φόρουμ ακόμα το ίδιο πρόβλημα έχουν όλοι !!!

 

Απλά πίστευα ότι στο site τους θα λέγανε τίποτα ή απο ρυθμίσεις ή τι τρέχει !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To angelos0 είχε αλλάξει διεύθυνση και μέχρι προχτές ήταν ανοιχτός.Τώρα πάλι κλειστό το μαγαζί!Απλά να πηγαίνετε στα PUBLIC LISTS και να κάνετε search με την λέξη "greek" και όποιο ελληνικό hub είναι online θα σας το βγάζει και συνδεθείτε από εκεί.Έτσι δεν είναι ανάγκη κάθε φορά να ρωτάτε αν κάποιο hub είναι ανοιχτό ή κλειστό ή ποιά είναι η νέα του διεύθυνση :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως μόνο εγώ θεωρώ παράλογο ότι και το site του angelos0 είναι παρατημένο; Εφόσον ήταν το μεγαλύτερο ελληνικό hub και ξαφνικά εξαφανίστηκε, δεν θα έπρεπε κάποιος από τους υπευθύνους να ενημερώσει τον κόσμο από το δικό τους site; Αλλά ακόμα και στο φόρουμ έχουν γίνει ένα-δυο ποστ πριν κανά μήνα και μετά σιωπή, παρά το ότι συνεχώς ο κόσμος ρωτάει. Εμένα προσωπικά ποσώς με ενδιαφέρει, δικό τους παιδί είναι. Απλά μου κάνει εντύπωση. Και δεν ξέρω αν όταν με το καλό ξαναλειτουργίσει το hub θα επιστρέψουν όλοι οι χρήστες που έμπαιναν παλιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...