Προς το περιεχόμενο

Συνεργασία Rainbow με eshop.gr


grigas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την υπογραφή συμφωνίας με τo ηλεκτρονικό κατάστημα E-SHOP.GR για την πώληση των καταναλωτικών προϊόντων της Apple ανακοίνωσε η Rainbow.

 

Η E-SHOP.GR ΑΕ δραστηριοποιείται στο χώρο του ηλεκτρονικού εμπορίου από το 1998, και διαθέτει 42 φυσικά καταστήματα σε όλη την Ελλάδα τα οποία προσφέρουν μια μεγάλη ποικιλία από επώνυμα ηλεκτρονικά προϊόντα.

 

Source.png Πηγή: Ναυτεμπορική

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το e-shop.gr εχει τη μεγαλυτερη αναπτυξη απο ολους τους ανταγωνιστες του, και αυτο φαινεται απο την τεραστια αυξηση του τζιρου που εμφανιζει καθε χρονο... Αλλα και απο τα νεα e-shop points που εμφανιζονται παντου, κι εσυ μιλας για κλεισιμο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντα βλεπεις την αξια του μαγαζιου οταν την παθεις εγω παντος εχω παρει απο εκει πολλα πραγματα και οσο αφορα τουλαχιστον την παραδοση και το τι παρουσιαζουν στι σιτε ειναι τελειοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέντε χρόνια που αγοράζω από το e-shop δεν είχα πρόβλημα, ίσα ίσα μια φορά που ήθελα κάτι για service και πήγα στο Πλαίσιο πρώτα με κοροϊδέψανε, τους είχα πει ποιο είναι το πρόβλημα και έκαναν τους κινέζους. Πλήρωσα 30? και μου έδωσαν το πισι όπως τους το είχα δώσει (!) και μου είπαν ότι δεν φτιάχνεται, το πήγα στο e-shop και μετά απο μια βδομάδα όλα οκ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το e-shop.gr εχει τη μεγαλυτερη αναπτυξη απο ολους τους ανταγωνιστες του, και αυτο φαινεται απο την τεραστια αυξηση του τζιρου που εμφανιζει καθε χρονο..

 

Εχεις κάποια στοιχεία για αυτό ή απλά στο είπε κάποιος φίλος σου που του το είπε κάποιος άλλος φίλος του? Εντελώς ενημερωτικά, την μεγαλύτερη ανάπτυξη στον χώρο παρουσιάζει το Πλαίσιο. Το e-shop απο τότε που άρχισε να ανοίγει καταστήματα το έχασε το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Nαι ειχα διαβασει σε καποια εφημεριδα πριν λιγο καιρο, οπου παρουσιαζε και με στοιχεια την τεραστια αυξηση που παρουσιαζει.

Και να εισαι σιγουρος οτι εψαξα για να τη βρω, αλλα και για στοιχεια διαδικτυακως, αλλα επειδη δε βρηκα το ειπα χυμα :-P :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το e-shop είναι μακράν το πιο φθηνό (ότι πληρώνεις παίρνεις από service).

Πάντως έχω βρει κατά καιρούς specific hardware στο e-shop που δεν το έχω βρει αλλού στην Ελλάδα (πχ wifi external hdd case για 2,5'' δίσκους !!!).

Απ' την άλλη το Πλαίσιο με τις εγγυήσεις που δίνει και τα expansion packs έχει εστιάσει πολύ στο service το οποίο είναι πολύ καλό. Επίσης έχει πάρα πολύ καλο configurator για pc's στο site τα οποία στα στέλνει και μονταρισμένα χωρίς χρέωση και με τριετή εγγύηση (τα θεωρεί turbo-x) . Έτσι με 400? φτιάχνεις καλό PC με τρία χρόνια εγγύηση !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης έχει πάρα πολύ καλο configurator για pc's στο site τα οποία στα στέλνει και μονταρισμένα χωρίς χρέωση και με τριετή εγγύηση (τα θεωρεί turbo-x) . Έτσι με 400? φτιάχνεις καλό PC με τρία χρόνια εγγύηση !!!

 

to opoio site den ananeonetai kai toso syxna? kai episis an anoixeis to pc sou p.x. gia na baleis ena skliro extra xaneis tin eggyisi?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...