Προς το περιεχόμενο

Overclocking με υγρό άζωτο!


msymvoulakis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

pragmati kati pou krataei ligo einai mono gia effee.emena i aporia mou ine alli.nai kapoioi pezoun me tous epexergastes 2 giga parapano esto kai me phase esto kai 24 /7.meta apo kapoio simeio anarotieme.ti simasia exei ena toso dinato sistima otan exo barethei na blepo ton epexergasti kai tin mnimi na perimenoun to rimadi ton skliro disko pote tha teliosei auto.i na blepo to dvd na thelei 15 lepta gia na kanei copy 50 arxeia.entaxei se pexnidi den se niazoun ola auta apla krima pou den iparxoun o/c gia tous sklirous diskous mpas kai doume pote ta windows na bootaroun grigora

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pouline όπως είπες σε 3D εφαρμογές με αρκετή ram το φαινόμενο του δίσκου το παραμερίζεις αρκετά ;) αλλα εγώ προσωπικά πχ δεν έχω το pc μου 24/7 στο λιώσιμο ένα 3,4Ghz είναι αρκετό για να κάνω τα πάντα χωρίς ζόρια αν με πιάσει να benchάρω αρχίζω και ανεβάζω και όπου φτάσει :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω τι λετε εσεις , αλλα εγω ρωτησα την γιαγια μου και δεν ηξερε τιποτα απο υγρο αζωτο , στο χωριο τους ειχαν μονο αεροψυξη

 

Για δοκίμασε τον παππού, δε λέω πως θα ξέρει από υγρό άζωτο αλλά τουλάχιστον θα ξέρει από υδρόψυξη (σε αυτοκίνητα φυσικά). :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα την ρωτησα και ειπε οτι ξερει τι ειναι γτ λεει της ειχα ζητησει λεφτα για να παρω το κανιστρο(δν θυμαμε αν πηρα απο αυτην την γιαγια μου ομως:lol:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...