Προς το περιεχόμενο

Ερώτηση για το Flashget


axlgol

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρά, παιδιά εχω την εξής απλή ερώτηση έχω premium sto rapid share και θέλω να κάνω τις ρυθμίσεις στο flashget classic version 1.73 για το που βάζω τον κωδικό γιατι δεν μπορω να το βρω και αμα υπάρχει κατι που να λέει αναλυτικά πως δουλεύει εδω μεσα σαν post. Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Το Threads που μας παραθετεις δεν αναφερει πως μπορει να γινει αυτο που αναφερει ο φιλος παραπανω.Γινεται τελικα να βρουμε την ρυθμιση ωστε να μπορεσουμε να περασουμε το κωδικο απο το rapidshare και να κανουμε μαζικο κατεβασμα αρχειων και οχι ενα-ενα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Flashget θα πας Εργαλεία > Ρυθμίσεις > καρτέλα 'Διαχειριστής τοποθεσιών' > κλικ στο Προσθήκη.

Στο παράθυρο που εμφανίζεται, ως διεύθυνση θα βάλεις το http://rapidshare.com και θα τσεκάρεις το 'Σύνδεση με το διακομιστή'. Στα κουτάκια 'Όνομα' και 'Κωδικός' θα γράψεις αντίστοιχα τα στοιχεία σου από το λογαριασμό στο Rapidshare και στη συνέχεια ΟΚ > ΟΚ.

Επίσης αφού κάνεις login στο Rapidshare θα πας στο Options και θα τσεκάρεις το Direct-downloads και Save.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Flashget θα πας Εργαλεία > Ρυθμίσεις > καρτέλα 'Διαχειριστής τοποθεσιών' > κλικ στο Προσθήκη.

Στο παράθυρο που εμφανίζεται, ως διεύθυνση θα βάλεις το http://rapidshare.com και θα τσεκάρεις το 'Σύνδεση με το διακομιστή'. Στα κουτάκια 'Όνομα' και 'Κωδικός' θα γράψεις αντίστοιχα τα στοιχεία σου από το λογαριασμό στο Rapidshare και στη συνέχεια ΟΚ > ΟΚ.

Επίσης αφού κάνεις login στο Rapidshare θα πας στο Options και θα τσεκάρεις το Direct-downloads και Save.

τουλαχιστον εγω δεν εκανα τιποτα απο αυτα...μονο αυτο που δειχνω στην πρωτη εικονα..

και δουλευει σφαιρα...αποδειξη :

 

20071024070417xl5.th.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Threads που μας παραθετεις δεν αναφερει πως μπορει να γινει αυτο που αναφερει ο φιλος παραπανω.Γινεται τελικα να βρουμε την ρυθμιση ωστε να μπορεσουμε να περασουμε το κωδικο απο το rapidshare και να κανουμε μαζικο κατεβασμα αρχειων και οχι ενα-ενα?

στην εικονα που ανεβασα, στο Threads , δειχνω ακριβως που...

παινεις ενα ονομα, και ενα κωδικο απο το rapidshare και τα βαζεις εκει που εχω κυκλωσει...ετσι απλα..

μετα το θεμα των μικρορυθμισεων,για αποθηκευση ,κτλ ειναι προσωπικες σου επιλογες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις δικιο.ομως εγω με το flashget κατεβαζω μονο απο το rapidshare.ετσι η αλλιως ομως η σωστη εγκατασταση απο οτι φαινεται ειναι ,ετσι οπως ειπε ο accipio...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Flashget θα πας Εργαλεία > Ρυθμίσεις > καρτέλα 'Διαχειριστής τοποθεσιών' > κλικ στο Προσθήκη.

Στο παράθυρο που εμφανίζεται, ως διεύθυνση θα βάλεις το http://rapidshare.com και θα τσεκάρεις το 'Σύνδεση με το διακομιστή'. Στα κουτάκια 'Όνομα' και 'Κωδικός' θα γράψεις αντίστοιχα τα στοιχεία σου από το λογαριασμό στο Rapidshare και στη συνέχεια ΟΚ > ΟΚ.

Επίσης αφού κάνεις login στο Rapidshare θα πας στο Options και θα τσεκάρεις το Direct-downloads και Save.

 

Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου, και ολους οσους μου απαντησαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδια αυτο το flashget ειναι απαιχτο πραγματικα!!!!ειμαι ενθουσιασμενος.Ειχα το rapget και κατεβαζα και η ταχυτητα μου ηταν για κλαματα κατεβαζα με 100-140 στην καλυτερη κατασταση,τωρα κατεβαζω μεχρι και 850!!!!εχω τρελαθει σημερα,ελπιζω να μην ειναι καμμια αναλαμπη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...