Προς το περιεχόμενο

Απαλλαγη απο πΟΤΕ .Ποσο καιρο σας πηρε ???


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μάγκες μην το ψάχνετε, ΝΕΤΟΝΕ Α Ν Ε Π Υ Φ Υ Λ Α Κ Τ Α...

σε 22 μέρες όλα ήταν on, τηλεφωνία άψογη, ταχύτητες στο full, και εξυπηρέτηση που σε αντιμετωπίζει με σεβασμό και προσωπικό ενδιαφέρον και όχι σαν έναν ακόμα μλκα που τους ενοχλεί (έχω και μια όμορφη εμπειρία 2 μηνών στησίματος και δουλέματος απο την Vivodi πριν ακυρώσω και πάω στην ΝΕΤΟΝΕ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες μην το ψάχνετε, ΝΕΤΟΝΕ Α Ν Ε Π Υ Φ Υ Λ Α Κ Τ Α...

σε 22 μέρες όλα ήταν on, τηλεφωνία άψογη, ταχύτητες στο full, και εξυπηρέτηση που σε αντιμετωπίζει με σεβασμό και προσωπικό ενδιαφέρον και όχι σαν έναν ακόμα μλκα που τους ενοχλεί (έχω και μια όμορφη εμπειρία 2 μηνών στησίματος και δουλέματος απο την Vivodi πριν ακυρώσω και πάω στην ΝΕΤΟΝΕ)

 

 

Χωρις internet adsl εμεινες 22 μερες ????Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι στον 8ο προς 9ο μήνα αναμονής για να φύγω από τον πΟΤΕ. (vivodi cable).

 

 

Και δεν τους εδωσες το ... γνωστο παρασημο ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον ο πΟΤΕ φταίει. Από κει και πέρα δεν μπορώ να μείνω χωρίς net ούτε μία μέρα, γι' αυτό δε με παίρνει να κάνω αίτηση σε άλλο provider (είμαι ήδη συνδρομητής vivodi)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 μερες εκανα να συνδεθω στο ιδιοκτητο της forthnet.εμεινα γυρω στις 10 ωρες χωρις τηλεφωνο και ιντερνετ.εχα πριν connex 1024

 

 

 

Πολυ καλο !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια φιλη μου,ειχε vivodi,εληξε η συνδεση της και μεσα Σεπτεμβριου εκανε αιτηση για το ιδιοκτητο της Forthnet...Απο τοτε ειναι χωρις Ιντερνετ εως 31/10 που της ειπαν πως θα ενεργοποιηθει η συνδεση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατεβαζω update για το software για το κινητο samsung που αγόρασα.

Εχω adsl 768 από otenet. Θαυμάστε την εικόνα. Εκει γύρω παίζει η ταχύτητα.

ΑΚΥΡΟ - ΤΕΛΙΚΑ φταίει η samsung, NAI.

Αν κατεβασω απο youtube παραλληλα ανεβαζει 768.

Πως εξηγείται αυτό; Δεν εχει συνδεσεις ο οτε με κορεα; :)

post-53022-12906295467_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κατι αλλο...Υπαρχει εναλακτικος που να μπορει να επιτηρειται συναγερμος σπιτιου απο κεντρο ληψης μεσω της τηλεφωνικης γραμμης ????

 

 

Πηρα τηλ πριν λιγο την netone...Δεν μπορουν να εγγυηθουν οτι θα δουλεψει ο συναγερμος με αποστολη data στο κεντρο ληψης σηματων...Μπορει ναι μπορει και οχι....Οποτε πρεπει να κρατηθει και το παγιο του ΟΤΕ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...