Προς το περιεχόμενο

WIND ADSM-Limit Counter


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν συμφερει, μπορει σε εναν αγωνα να ξεπερασεις τα δωρεαν GB... Και μετα κλαις οταν σου ερθει ο λογαριασμος. Χωρια που δεν ξερω κατα ποσο ειναι αξιοπιστο το streaming μεσω 3G. Προπατζιδικο καλύτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Μακριά παιδιά από αυτό. Έτσι την πάτησα κι εγώ με την κάρτα αυτή. Ο λογαριασμός ήρθε. 644 ευρώ. Βέβαια εγώ πήγα να ζητήσω το πακέτο με το απεριόριστο internet και μου έδωσαν αυτό με τα 5GB. Χωρίς να το ξέρω, άρχισα να το χρησιμοποιώ και ξαφνικά μια μέρα μου έβαλαν φραγή. Από τη wind ούτε φωνή ούτε ακρόαση. Κάνουν τις πάπιες. Μακριά από αεριτζήδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον αν κανεις συνδεση το 5 gb δεν σε συμφερει γιατι μετα αν περασεις το οριο πολυ απλα την εβαψες!!!(λευτα λευτα λευτα) αν βαλεις το απεριοριστο εισαι κυριος με 30gb το μηνα δεν ειναι και λιγα αλλα ουτε και πολλα...το modem εχει μεσα προγραμμα της wind που σου λει ποσο ογκο δεδομενον εχεις κατεβασει και εχεις ανεβασει την ταχυτητα που πιανεις κλπ!!!εγω που μενω κ.μυλο μου πιανει με 3αρη σημα(5 το maximum) 2mbps στα8ερα!!!!παντως αν τελικα κανεις την αιτηση βαλε το απεριοριστο γιατι δεν προκεται να χρεω8εις τπτ παραπανω λογο της φραγεις που σου κανουν!!!αλλα καλου κακου μετα παρε και ενα τηλ στην εξυπηρετησει πελατων να ρωτησεις σε πιο προγραμμα σε εχουν γιατι εχουν ακουστη και τρελα πραγματα....α με το κινητο το πολυ 40 kbits να πιασεις!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...