Προς το περιεχόμενο

Chopper


jtp4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια

Είμαι λάτρης των copper και έχω μια Honda shadow 600 στην κατοχή μου.

Το μήνυμα αυτό το στέλνω πρώτον για να δω πόσοι τσοπεράδες είμαστε στο forum να ανταλλάξουμε απόψεις να εκθέσουμε φωτογραφίες

και ιδέες.

Και δεύτερων φυσικά επειδή θέλω να την φτιάξω την δική να είναι ποιο τρέλα γιατί τώρα μόνο copper δεν μοιάζει αν ξέρει κάνεις site ή συνεργεία για custom-copper.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια

Είμαι λάτρης των copper και έχω μια Honda shadow 600 στην κατοχή μου.

Το μήνυμα αυτό το στέλνω πρώτον για να δω πόσοι τσοπεράδες είμαστε στο forum να ανταλλάξουμε απόψεις να εκθέσουμε φωτογραφίες

και ιδέες.

Και δεύτερων φυσικά επειδή θέλω να την φτιάξω την δική να είναι ποιο τρέλα γιατί τώρα μόνο copper δεν μοιάζει αν ξέρει κάνεις site ή συνεργεία για custom-copper.

 

Ρε φίλε μήπως είσαι λάτρης των Choppers? Διοτι copper εκτός απο το γνωστό μέταλλο σημαίνει και "μπατσόνι(α)" στα αγγλικά. Αν λοιπόν βάλεις custom chopper στο google όλο και κάτι θα σου βγάλει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
  • 1 μήνα μετά...
Γεια

Είμαι λάτρης των copper και έχω μια Honda shadow 600 στην κατοχή μου.

Το μήνυμα αυτό το στέλνω πρώτον για να δω πόσοι τσοπεράδες είμαστε στο forum να ανταλλάξουμε απόψεις να εκθέσουμε φωτογραφίες

και ιδέες.

Και δεύτερων φυσικά επειδή θέλω να την φτιάξω την δική να είναι ποιο τρέλα γιατί τώρα μόνο copper δεν μοιάζει αν ξέρει κάνεις site ή συνεργεία για custom-copper.

 

Έχω κάτι φιλαράκια -καλά παιδιά- Μεταμόρφωση και Ν.Ηράκλειο αλλά τα δικά τους τα φτιάχνουν οι γυναίκες τους. Αν θες όμως μπορώ να ρωτήσω για οτιδήποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι κ τοσο μοδα στην Ελλαδα...παντως αν θες να πας σε μαγαζι κ απ εξω να ναι τσοπεριες το ιγκουανα στο μικρολιμανο κ ενα μαγαζι στο γκαζι εχω δει μονο.

 

custom κ ελλαδα?

νομιζω οτι θα πρεπει να χεις αρκετα λεφτα για πεταμα.

 

http://www.google.gr/search?hl=el&q=chopper+club&btnG=%CE%91%CE%BD%CE%B1%CE%B6%CE%AE%CF%84%CE%B7%CF%83%CE%B7&meta=lr%3Dlang_el

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...