Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με FlashGet και Rapidshare


rafailakos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα παιδιά.

Σήμερα μόλις έγινα premium στο Rapidshare και δεν μπορώ να κατεβάσω από το FlashGet 1.80.

Έχω βάλει στις ρυθμίσεις user και pass του rapidshare αλλα μόλις πάω να κατεβάσω κάτι δεν το κατεβάζει ολόκληρο αλλα μονο 5kb.

Αν μπορεί κάποιος να μου δώσει τα φώτα του τι μπορώ να κάνω.

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εχω και εγω παρομοιο προβλημα. οταν βαζω λιστα απο links κατεβαζει κανα 2-3 κανονικα και τα υπολοιπα 5kb. δεν εχει ληξει παντως το account μου ουτε τα links ειναι dead. ας βοηθησει καποιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά.

Σήμερα μόλις έγινα premium στο Rapidshare και δεν μπορώ να κατεβάσω από το FlashGet 1.80.

Έχω βάλει στις ρυθμίσεις user και pass του rapidshare αλλα μόλις πάω να κατεβάσω κάτι δεν το κατεβάζει ολόκληρο αλλα μονο 5kb.

Αν μπορεί κάποιος να μου δώσει τα φώτα του τι μπορώ να κάνω.

Ευχαριστώ

 

Δεν πατας αποθηκευση γι' αυτο.

Αφου βαλεις username + password μετα να πατησεις "αποθηκευση ως προεπιλογη". Αυτο μια φορα. Μετα οποτε προσθετεις αρχεια για download θα τα κατεβαζει αυτοματα χωρις καθε φορα να προσθετεις το username + password.

Επισυναπτω φωτο για να δεις τι πρεπει να κανεις.

 

rapidfm7.th.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά.

Σήμερα μόλις έγινα premium στο Rapidshare και δεν μπορώ να κατεβάσω από το FlashGet 1.80.

Έχω βάλει στις ρυθμίσεις user και pass του rapidshare αλλα μόλις πάω να κατεβάσω κάτι δεν το κατεβάζει ολόκληρο αλλα μονο 5kb.

Αν μπορεί κάποιος να μου δώσει τα φώτα του τι μπορώ να κάνω.

Ευχαριστώ

ρε παιδες αυτα ειναι dead links...

για αυτο δεν κατεβαινουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλτε την έκδοση 1.73 του Flashget και τσεκάρετε ότι δεν έχετε υπερβεί το όριο των 25GB/5 ημέρες.

Για τη ρύθμιση του Flashget θα κάνετε τα εξής (αντιγράφω από άλλο post μου):

Στο Flashget θα πας Εργαλεία > Ρυθμίσεις > καρτέλα 'Διαχειριστής τοποθεσιών' > κλικ στο Προσθήκη.

Στο παράθυρο που εμφανίζεται, ως διεύθυνση θα βάλεις το http://rapidshare.com και θα τσεκάρεις το 'Σύνδεση με το διακομιστή'. Στα κουτάκια 'Όνομα' και 'Κωδικός' θα γράψεις αντίστοιχα τα στοιχεία σου από το λογαριασμό στο Rapidshare και στη συνέχεια ΟΚ > ΟΚ.

Επίσης αφού κάνεις login στο Rapidshare θα πας στο Options και θα τσεκάρεις το Direct-downloads και Save.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλτε την έκδοση 1.73 του Flashget και τσεκάρετε ότι δεν έχετε υπερβεί το όριο των 25GB/5 ημέρες.

Για τη ρύθμιση του Flashget θα κάνετε τα εξής (αντιγράφω από άλλο post μου):

Στο Flashget θα πας Εργαλεία > Ρυθμίσεις > καρτέλα 'Διαχειριστής τοποθεσιών' > κλικ στο Προσθήκη.

Στο παράθυρο που εμφανίζεται, ως διεύθυνση θα βάλεις το http://rapidshare.com και θα τσεκάρεις το 'Σύνδεση με το διακομιστή'. Στα κουτάκια 'Όνομα' και 'Κωδικός' θα γράψεις αντίστοιχα τα στοιχεία σου από το λογαριασμό στο Rapidshare και στη συνέχεια ΟΚ > ΟΚ.

Επίσης αφού κάνεις login στο Rapidshare θα πας στο Options και θα τσεκάρεις το Direct-downloads και Save.

 

Τελικά έπαιξε είσαι αρχηγός

Ευχαριστώ φιλε μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

γεια σας. υπαρχη τροπος χωρισ να εχω συνδρομη στο rapidshere να κατεβαζω μια ταινια ολοκληρη χωρις να κατεβαζω ενα ενα τα κομματια? εμαθα υπαρχη ενα προγραμμα που το κανει αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
Βάλτε την έκδοση 1.73 του Flashget και τσεκάρετε ότι δεν έχετε υπερβεί το όριο των 25GB/5 ημέρες.

Για τη ρύθμιση του Flashget θα κάνετε τα εξής (αντιγράφω από άλλο post μου):

Στο Flashget θα πας Εργαλεία > Ρυθμίσεις > καρτέλα 'Διαχειριστής τοποθεσιών' > κλικ στο Προσθήκη.

Στο παράθυρο που εμφανίζεται, ως διεύθυνση θα βάλεις το http://rapidshare.com και θα τσεκάρεις το 'Σύνδεση με το διακομιστή'. Στα κουτάκια 'Όνομα' και 'Κωδικός' θα γράψεις αντίστοιχα τα στοιχεία σου από το λογαριασμό στο Rapidshare και στη συνέχεια ΟΚ > ΟΚ.

Επίσης αφού κάνεις login στο Rapidshare θα πας στο Options και θα τσεκάρεις το Direct-downloads και Save.

 

Παιδεύομαι καιρό και μόνο με την δική σου καθοδήγηση τα κατάφερα! Ευχαριστώ πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...