Προς το περιεχόμενο

Eset Smart security 3


Vassilis_X

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα στο forum.. χτες εγκατεστησα τη νεα σουιτα της eset "smart security" αλλα παρατηρω οτι εχει καποια bugs.. μετα απο ωρα εμφανιζει blue screen και κανει restart.. το ειχα δοκιμασει σε 2 pc.. της δουλειας και του σπιτιου.. της δουλειας δεν επεζησε και εκανα format.. δεν εμπαινε καθολου στα win (xp pro sp2). στου σπιτιου επεζησε αλλα κανοντας restart μετα απο blue screens.. τωρα ειμαι πια με τη παλια εκδοση 2.7.. σας συμβαινει και σε εσας?? τι προβλημα υπαρχει????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ το εφτιαξα.. το θεμα ειναι οτι οταν εχεις ανοιχτο το Anti-Stealth technology κολλανε οι σελιδες στο νετ.. οταν το βγαλλεις ολα καλα.. ειμαι οπαδος του nod32..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σημερα εβαλα την 3.0.560.0.Ενω την προηγουμενη εκδοση την εκανα install απροβληματιστα πανω στο nod32 3.70.39,χωρις καν να κανω restart,αυτη μου κανε λαδιες και χρειαστηκε να κανω uninstall απο safe mode.Κατα τ αλλα,πολυ ευχαριστημενος που τα χω ολα σε ενα και με πολυ μικρες απαιτησεις ram.Προς το παρον δεν εχει σκασει μυτη τιποτα περιεργο(ιος κλπ)για να δω πως ανταποκρινεται,αλλα αν κρινω απο τα προηγουμενα nod32,δεν θα χω προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μου τα παει και πολυ καλα, το firewall και το antivirus πολλες φορες γινονται disabled απο μονα τους!

μαλλον θα επιστρεψω στη λυση antivirus nod32 και firewall κανα freeware...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

οχι ειναι με ενα register το οποιο κραταει υπερβολικα πολυ λετε να ειναι απο αυτο? παντοσ ενω ανοιγει κανονικα το παραθυρο γεμιζει την μπαρα αμεσα και λεει πως δεν χρειαζετε και σημερα μου εβγαλε και κοκκινο σημα στο start up

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...