Προς το περιεχόμενο

Laptop Turbo-X ..τι λέτε?


azer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια οσον αφορα το σερβις της τοσιμπα (και ολα γενικως τα σερβις) οπως πολυ καλα γνωριζετε ολοι,, ναι μεν θεωρητικα καλυπτουν (ισως) την εγγυηση,, πλην ομως θα σου πουν οτι "ξερετε αυτη η ζημια εγινε απο κακο χειρισμο και ειναι εκτος εγγυησης" Οσο για σερβις της τουρμποχ οπου ακους πολλα κερασια περνε μικρο καλαθι,, και εκει χρειαζεται, αν θετε κατι,, να βαζετε το χερι βαθεια στη τσεπη Για το σερβις της εισερ,, μαλλον τσαμπα ο κοπος (και ο κινδυνος τροχαιου μεσα στις νταλικες που κανουν μανουβρες) να τρεχετε εκει περα.. Εγω παιδια αυτα τα ξερω απο πρωτο χερι επειδη εχουμε πολλες μαρκες λαπτοπ.. Για αυτο αν εχετε οπως και εγω οικονομικη στενεψη και οχι πολλα λεφτα για τις κυριες αντιπρωσωπειες,, η γνωμη μου ειναι,, να φερεστε καλα στα μηχανηματα,, και να μην τους πετατε τα ματια εξω καθε μερα..

 

Ρε φιλε γιατι κραζεις το service του πλαισιου, αφου δεν ξερεις....

Το δικο μου turbo-x την δευτερη μερα που το πηρα εγινε ενα κολπο στο ρευμα και εμεινε στον τοπο!!!

Το πρωι το παω στο καταστημα και την αλλη μερα μου εδωσαν καινουργιο στο κουτι του, ετσι απλα χωρις κουβεντες και με χιλια συγνωμη για την ταλαιπωρια.

Οποιος εχει παρομοια εμπειρια ας μας πει...

Εγω ψηφιζω plaisio μονο και μονο για το service.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...