Προς το περιεχόμενο

Creative Zen Stone Plus


ApSiMan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Παιδιά σόρυ δεν είδα τις ερωτήσεις σας εγκαίρως!!!

@ Nomikaria όπως λέει και ο S2Katana η μπαταρία του κρατάει 6-7 ώρες (αν δν το πειράζεις καθόλου κρατάει κ λίγο παραπάνω). Έχει πολύ καλή διαχείρηση μπαταρίας, φαντάσου ότι στα 5sec μπαίνει screen saver και στα 10 sec σβήνει τελείως η οθόνη να μην καίει ενέργεια!

Για τον φορτιστή κανονικά δουλεύει με όλα τα καλώδια και όλους τους φορτιστές....εγώ το φορτίζω με τον φορτιστή του παλιού μου motorola (mini usb)

@ tanaod δυστυχώς όσο και να έχω ψάξει δν έχω βρει στην Ελλάδα κάπου. Και εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα με την τιμή. Αν μένεις Αθήνα μπορούμε να τα παραγγείλουμε μαζί να μειώσουμε έτσι τα έξοδα αποστολής....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ'ευχαριστω ApSiMan!!Κι εγω μονο απο e-bay μπορω να παρω skin!!Παντως,ειναι παρα πολυ καλο player..Πολυ μικρο,ευχρηστο,πανευκολο στη χρηση και σε συνδυασμο με καλα ακουστικα ακουγεται τελεια...

 

Το ειδα αυτο με το screensaver,πολυ καλο..Θα δω ποσο θα μου κρατησει κι η μπαταρια κ θα σας πω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά μήπως να κάνουμε καμιά καλή να πάρουμε μαζί οι 3 θηκούλες να μοιράσουμε τα έξοδα αποστολής (δν είμαι τσιγκουνης αλλά πραγματικά δεν μου κάνει καρδιά να δώσω 7Ε μεταφορικά για 10Ε πράγμα...τι να πω...)?Αν ψήνεστε μιλάμε με pm....

Καλορίζικο Nomikaria!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 ευρω??? :confused:

 

Κοιτα,ως προς τον ηχο μην περιμενεις ποιοτητα ηχου i-pod ( με τα εργοστασιακα ακουστικα ) αλλα με τα καταλληλα ακουστικα(εχω ενα ζευγαρι Bang & Olufsen) η ποιοτητα ηχου ειναι πολυ καλη...Κατα τ'αλλα για τα λεφτα του ειναι ενα πολυ καλο,ανθεκτικο και πρακτικο mp3 player!!:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

θα ηθελα να ρωτησω εαν κανει εγγραφη απο ραδιο??

και πως εξηγειται αυτο http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.661176

να ειναι πιο φτηνο απο αυτο http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.661166

(ειναι το ιδιο,νομιζω, αλλα το φτηνοτερο εχει και ηχειο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Ξεθάβω το θέμα για μια quick question: Επιτρέπει το zen να κάνω browse τους φακέλους (next να με πάει στον επόμενο φάκελο) ή πρέπει να πατάω next για πάντα μέχρι να πετύχω το τραγούδι που θέλω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mporeis na kaneis browse stous fakelous alla den mporeis na akous to tragoudi pou theleis parallila.an akous ena tragoudi kai pas kai epilexeis ena fakelo na deis ti exei mesa automata tha sou paiksei to proto kommati tou fakelou.to idio isxuei kai gia ta tragoudia .den mporeis na vlepeis ti tragoudia exeis enw akous ena pou thes tautoxrona.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...